2733
2739

شوهرمو میگم نمیدونم چه روزی وارد طالعم شد ...

از روزی که وارد زندگیم شد آرامشم رفت شادابی رفت لپ های جون دارم رفت...

شدم یه آدم وابسته و بی انرژی

از اول خانوادش و خودش اذیتم کردن بعداز مدتها که به آرامش رسیدیم و من با رفتاراش کنار اومدم ...

بهم خیانت کرد ...باید ازش متنفر میشدم اما نشدم 

چرااااا؟

ادعای عشق و عاشقیش زیاده میگه بدون من دیوونه میشه اما توی دعوا یجور دیگه رفتار کرد با خیانتش یه چیز دیگه ثابت کرد...

الان ناآرامم.تا بگه رو چشمت ابروعه بهم بر میخوره 

ازش ناراحت میشم اما از چشمم نمی افته که راحت چند روز باهاش قهر باشم

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره

چون تروما داری و کودک درونت آسیب دیده. شخصیت مهرطلب و ضعیف و وابسته به دیگران داری و عزت نفس خیلی پایین داری.....

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
چون تروما داری و کودک درونت آسیب دیده. شخصیت مهرطلب و ضعیف و وابسته به دیگران داری و عزت نفس خیلی پا ...

خب چه کنم ؟چاره ی کار چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چه کنم ؟چاره ی کار چیه؟

برو پیش تراپیست و روانکاو... تک تک تروما و طرحوارهاتو درمان کن..و بعد بیا روی خودسازی کار کن و اعتمادبنفست رو ببر بالا.... شرمنده ناراحت نشیا ولی اینقدر اعتمادبنفس داغونه که حتی کسی بهت خیانت هم میکنه هم باز دوسش داری...

واقعا باید خودتو درمان کنی تک تک تروماهارو

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
2731

کی گفته باید وقتی خیانت میکنه متنفر بشی؟

دوست داشتن به این سادگیا از بین نمیره ممکنه سالها باهات یمونه

اون چیزی که باعث میشه دیگه با شخص خائن نمونی احترام به خودت شخصیت شائنیتت و اعصاب و روانته

اینکه از دل تنگی بمیری و از دوس داشتن هر شب جشمات اشکی بشه یهتر از اینه که هر ثانیه کنار کسی زندگی کنی که میدونی با بقیه شریکیش و مثل چاقوی کند این رنج روی گلوت کشیده بشه

بند وابستگیاتو پاره کن حتی اگر میخوای باهاش ادامه بدی حداقل با استقلال زوحی ادامه بده ک با خیانت بعدیش روانی نشی.

کی گفته باید وقتی خیانت میکنه متنفر بشی؟ دوست داشتن به این سادگیا از بین نمیره ممکنه سالها باهات یم ...

نه دیگه قرار نیست بازم خیانت کنه و من بمونم الانم ازش خونه و طلا گرفتم که اگه تکرار کرد با تمکن مالی برم

برو پیش تراپیست و روانکاو... تک تک تروما و طرحوارهاتو درمان کن..و بعد بیا روی خودسازی کار کن و اعتما ...

اعتماد به نفسم بالاست نمیشه و نمی‌توانم برام معنی نداره دوری از همه کس برامم راحته جز بچه هام و همسرم

اعتماد به نفسم بالاست نمیشه و نمی‌توانم برام معنی نداره دوری از همه کس برامم راحته جز بچه هام و همسر ...

عزت نفس تون پایینه‌‌‌...عزت نفس یعنی آرامش و خودتون اولویت باشه نسبت به همه کس و همه چیز...

قربانی کردن خودتون برای اطرافیان، از عزت نفس پایین میاد

عزت نفس تون پایینه‌‌‌...عزت نفس یعنی آرامش و خودتون اولویت باشه نسبت به همه کس و همه چیز... قربانی ...

گآهی زیادی از خودم مایه میزارم اما گاهی برای خودم مقابل همه می ایستم