2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام جانم کتاب خب راستش خیلی وقته مطالعات درسیم باید بالا میبود نتونستم زیاد مطالعه داشته باشم اما ب ...

خیلی خوبه🌹موفق باشید انشاءالله 

رمان دوست دارید بنویسید یا داستان اینا؟

بگو جانم مثلا من خیلی این حیطه رو دوس دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم نویسندگی رو میگم

من خودم از ۸ سالگی می نویسم🌸خیلی احساس خوبی داره

از کجا شروع کنید که بر اثر زیاد مطالعه کردن ناخودآگاه علاقه با نوشتن در ما ظاهر میشه و به سمت قلم کشیده میشیم اما جدا از اون نوشتن هم خیلییییی کمک میکنه حتی اگه چیزخاصی نباشه 

روتین مون مثلا روزی ۲ الی ۳ خط هم بنویسید از هیچی بهتره نباید وقفه بیفته

سوژه یابی هم هست که از خیلییییی از چیزهای کوچک میشه داستان های بزرگ ساخت

خیلی عالی می نویسید؟

ببین من نوجوانی و اوایل جوونیم شعر می گفتم و گاهی دلنوشته می نوشتم

به نویسندگی علاقه دارم

کتاب خیلی دوست دارم و حالمو خوب می کنه ولی یه لیست کتاب نخونده دارم چون هم وقتم کمه هم همت نمی کنم چون کمی هم افسرده ام

ولی کتاب خوندن واقعا برام لذت‌بخشه اونم کتاب کاغذی فقط، نه الکترونیک و گوشی

ادبیات می دونم آیین نگارش بلدم عروض و قافیه و وزن می شناسم

همین

ممنونم همچنین  بله یه مدتم عضو یه سری گروه های نویسندگی مجازی بودم

خیلی عالیه

من با اینکه خیلییییی دوست دارم تاحالا کلاس مخصوص نرفتم یعنی نشده اصلا اما اگه بشه تابستون میخوام برم کلاس فیلم نامه نویسی

من رمان می‌نویسم اما احساس میکنم بیشتر حالت سناریو داره برای همین گاهی اوقات میگم فیلم نامه است نه رمان

شما چی ها نوشتید؟

ببین من نوجوانی و اوایل جوونیم شعر می گفتم و گاهی دلنوشته می نوشتم به نویسندگی علاقه دارم کتاب خیل ...

آره آره منم همینم وقت کم میارم برای همین متاسفانه بیشتر وقتم و میذارم برای نوشتن نه خواندن کتاب که طبیعتا کار اشتیاهیه‌

عه چه عالی👌🥰منم شعر میگم خوشبختم انشاءالله همیشه موفق باشید 

خیلی عالیه من با اینکه خیلییییی دوست دارم تاحالا کلاس مخصوص نرفتم یعنی نشده اصلا اما اگه بشه تابستو ...

موفق باشی عزیزم چند سالتونه حتما دنبالش کنید 

رمان نوشتن واقعا کار راحتی نیست به نوعی یه داستان بلند که به فضاسازی و شخصیت سازی و نقشه ذهنی خوبی نیاز داره من اواسط نوشنم رمانم ولش کردم چون به نظرم به اون اندازه که میخواستم پخته نبود بهتر می بود با دل نوشته و قطعه ادبی یا داستان کوتاه شروع میکردم

موفق باشی عزیزم چند سالتونه حتما دنبالش کنید  رمان نوشتن واقعا کار راحتی نیست به نوعی یه داستا ...

داستان کوتاه و دلنوشته  هم خیلییی دوست دارم و می نویسم 

ممنونم همچنین😊

۲۲ سالمه

اتفاقا رمانم رو چاپ کردم الان میخوام دومی رو بنویسم

آره سخته واقعا😅