2733
2734
عنوان

دروغ گویی شوهر

125 بازدید | 19 پست

همسرم چند وقت پیش گفت ده تومن بریز به حسابم میخوام بدم راننده مدیر عامل گفتم کی برمیگردونه گفت دو هفته دیگه منم پیگیرش نشدم دیروز گفت یه دختره که کتاب می‌فروخته رو تو خیابون دیدم ازش شماره گرفتم برا کتاب بعد یک هفته دوباره دیدنش داره گریه می‌کنه گفتم چی شده دختره گفته بیست تومن لازم دارم همسرمم بدون هیچ شناختی و آدرسی ۲۰ میلیون می‌کنه به حساب دختره چند روز پیش زنگ میزنم به دختره که پولمو بده دختره میگه فعلا ندارم و پس نمیده حالا چون میدونستم که پولشو نامیده اومده به من میگه دیدم دختره داره از من خوشش میاد من بهش پیام دادم که من زن و بچه دارم ولم کن برا همین بیس تومن قرض دادم بهش که ولم کنه در صورتی که من با دختره حرف زدم همچین مکالمه ای اصلا بینشون نبوده منم گوشی رو برداشتم به دختره زنگ زدم اولش حاشا میکرد میگفت نه من بیست تومن کتاب فروختم به همسرت قرض نگرفتم دید که من قاطی کردم دارم فحش های ناموسی بهش میدم زیر بار رفت و سه و نیمشو برگرداند گفت بقیشم بعداً برمیگردونم ولی من هر چی از دهنم در اومد بار دختره کردم چون قاطی کرده بودم از دروغ های شوهرم گفتم من الان زنگ میزنم بابام بیاد دنبالم معلوم نیست با دختره چیکار کردی همسرم تا مرز سکته رفت که به خدا کاری نکردم منم چون خیلی قاطی بودم گفتم خاک تو سرت کنند که انقد بی عرضه ای رفتی پولو دادی به کسی که نمی‌شناسیش گفتم زبونم لال کاش بمیری که من راحت بشم کلی از این حرف ها الان عذاب وجدانم گرفته چیکار کنم قهر کرده الان 😭😭

چه شوهر بی فکری داری😐🔪

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عذاب وجدان چیه چقدر شوهرت نفهمه🙁

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2731
چه شوهر بی فکری داری😐🔪

عاشق امضات شدم🤣🤣🤣 ممنون که وطیفمونو بهمون یاداوری میکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
نمی‌دونم 😩😩خودش میگه دلسوزی

هیچ ادمی بدون شناخت ۲۰ میلیون نمیده ب کسی شاسد دختره قولی چیزی داده اما زده زیرش ک شوهرت اومده ب تو سریع ی چیزی بگه که خودت بو نبری 

عاشق امضات شدم🤣🤣🤣 ممنون که وطیفمونو بهمون یاداوری میکنی

والا انقد تو سایت گفتن قضاوت ممنوع قضاوت ممنوع خواستم یادآوری کنم ما قضاوت نمیکنیم کارمون چیز دیگه اس😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اره خیلی

چند سالشه؟