2737
2739
عنوان

کی سر درمیاره از درخت گیلاس+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 52 پست

زود بار بده سال بعد احتمالا چند تا دونه گیلاس بده

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تکیه جفت نداره

ما یدونه داریم

اما بار میده

ینی به تعداد نیست منظور

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
تکیه جفت نداره

عیب نداره گیلاس تک دانه س یا پیش رس؟؟ شاخ و برگشو هرس کن الکی قد نکشه الانم زود بار بده معمولا از سال چهارم به بعد به بار میشینه 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
2738
عیب نداره گیلاس تک دانه س یا پیش رس؟؟ شاخ و برگشو هرس کن الکی قد نکشه الانم زود بار بده معمولا از سا ...

من که سر درنمیارم چیه

همون قد بکشه بهتره ایوونمون دید داره از خیابون

ممنونم 

ما یدونه داریم اما بار میده ینی به تعداد نیست منظور

عزیزم ممکنه اطرافتون درخت گیلاس باشه و یا نوع گیلاس شما فرق داشته باشه.کلا گرده افشانی گیلاس یکم سخته بعضی گونه ها حتما باید درخت دیگه کنارش باشه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706