2752
2734
عنوان

خانوما متاهل بیاین لطفا

243 بازدید | 2 پست

من بیشتر از یک هفته س لکه بینی دارم پریود نمیشم چیکار کنم ۲۲ سالمه یکماه نشده عروسی کردم وقت پریودیم هست ک همش لکه بینی دارم یک هفته س رابطه نداریم به شوهرم میگم پریودم بنظرتون رابطه داشته باشم یانه چون پریود نیستم لکه بینی دارم اونم تو دستشویی فقط خون میبینم

ببین گلم منم اوایل این مشکلو داشتم حتما برو دکتر هنوز واژنت توش زخمه شوهرت نباید زیاد باهات رابطه داشته باشه  اول باید اون تو خوب بشه ببین از داروخونه دیلاتور بخر خب 

جای الت تناسلی مرداست مصنوعی البته پلاستیکه تو تو چندتاسایز از کوچک تابزرگتر بعد هرروز ازاون کوچیکه شروع کن بهش روغن نارگیل بزن که سرشار از ویتامین ای هستش وعفونت واژنم ازبین میبره بعد با اون داخل واژنت کن و تا پنج دقیقه هی دربیارو و فرو کن کم کم باز میشه واژنت بعد که دررت کمتر شد از بزرگترش استفاده کن و دوباره چربش کن و خلاصه هر روز انجام بده...تا واژنت باز شه کم کم‌...من اینجوری بهتر شدم الان خیلی کمتر درد دارم خواستم بهت بگم چون میدونم خیلی زجر اوره

چون حاصل آدمی دراین شورستان ،،جزخوردن غصه نیست تا کندن جان،، خرم دل آنکه زین جهان زودبرفت ؛،،وآسوده کسی که خود نیامد به جهان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷