2733
2734

واسه پربازدیدی نمینویسم حالم واقعا بده پپل دکتر و روانشناس ندارم من اعتماد به نفسم خیلی ناجور پایینه جوری که اصلا نمیتونم حرف بزنم حالم اصلا خوب نیست داشتم تو سایتا راجع بهش میخوندم که چه گلی به سرم بگیرم که دیدم یه جا نوشته تجاوز در کودکی ممکنه باعثش باشه من تو نه سالگی توسط پدرم این باا سرم اومد اونموقع سعی کردم بیخیال باشم و خودمو اذیت نکنم ولی مگه میشه بهش فکر نمیکردم جوری که تا الان اصلا یادم رفته بود ولی الان همه خاطره ها دوباره اومدن سراغم احساس گناه و ناپاکی دارم اشکام بند نمیاد دلم میخواد زندگیمو تموم کنم دیگه طاقت ندارم چجوری میشه باهاش کنار بیام 

لطفا پیجمو‌ فالو و حمایت کنین🥰🥰🥰🥰👇👇nilgoon.makeup

اصلا به هیچکسسسسس نمیتونم اعتماد کنم همیشه زشت میگردم با لباسای گشاد چون میترسم کسی بهم نگاه بدداشته باشه هیچ دوستی ندارم با شوهرم هیچ رابطه ی احساسی ندارم احساس تنهایی دارم هیچ محبتی تا حالا ندیدم تعجب میکنم تا الان چجوری زندم من باید میمردم باید خودمو همونموقه میکشتم تا کمتر زجر ببینم از اونموقه تا الان زندگی نکردم از همه فرار میکنم از اونموقه تا الان براش گریه نکردم احساس بی پناهی دارم

لطفا پیجمو‌ فالو و حمایت کنین🥰🥰🥰🥰👇👇nilgoon.makeup
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم شما اولین نفر نیستید برای خیلیا پیش اومده حس خیلی بدی هست اما اینو بدون به خودت هم نرسی بیشتر آدمای پست تر میان سراغت مثلا پیرمردا و ... چون مردم عقلشون به چشمشون فک میکنن با یک زن بدبخت مسن طرف هستند،برای مشکلتون حتما سر فرصت به روانشناس برید

2740