2752
2734
عنوان

بچه ها داداشم ببماری اسکیزوفرنی داره لطفا براش دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ففط میتونم بگم شخصیت بعضیا تو این سایت از گاو و خر تو طویله به مراتب کمتره

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2731
منم دوتا داداشام شما چیکار کردین؟

متاسفم  هیچی دیگه دارو میخوردن  یکیش که چند سال پیش براثر تصادف فوت کرد  و یکیش هنوز دارو میخوره که اگه دارو نخوره روانی میشه خونه خرابمون میکنه یا میزنه به کوه و دشت و بیابون   شما متاهلی ؟ 

خدا صبر بده... شاید بچه های تو هم بشن مواظب باش چون زمینش هست

سلامت باشی     خدا بهم رحم کنه   حقیقتش خیلی از این موضوع میترسم  وقتی مجرد بودم از ترس این موضوع میگفتم اصلا بچه نیارم   ولی خب نمیشه که  منم آدمم بچه میخواستم  خدا به خودم و بچه هام رحم کنه 

عزیزم خدا بیامزرشون بله متاهلم

خدا رفتگان شمارم بیامرزه     فرزندتون دختره یا پسر   راستش من خیلی میترسم از اینکه دو تا برادرم دچار این بیماری روانی  لاعلاج شدن   خودم دوتا پسر بچه دارم  خیلی نگرانشونم  بنظرتون چیکار کنم   شما به خاطر این قضیه نگران نیستید؟

خدا رفتگان شمارم بیامرزه     فرزندتون دختره یا پسر   راستش من خیلی میترسم از اینکه دو ...

چرا منم یدونه پسر دوسال دارم

شوهرمم همش میگه مث داداشات نشه فلان.خدا خودش رحم کنه

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
چرا منم یدونه پسر دوسال دارم شوهرمم همش میگه مث داداشات نشه فلان.خدا خودش رحم کنه

میگن اضطراب و ناراحتی زیاد زمینه رو فراهم میکنه که این بیماری بروز کنه    خدا آخر عاقبت خودمونو و بچه هامونو بخیر کنه  خدا رحممون کنه

میگن اضطراب و ناراحتی زیاد زمینه رو فراهم میکنه که این بیماری بروز کنه    خدا آخر عاقبت خو ...

وای نمیدونستم.خیلی سخته واسه ماها ک دیدیم میدونیم چیه اینا

منم خیلی میترسم یه وقتا پسرم عصبی میشه شوهرم از چشم من میبینه.میگه مث داداشات بشه میکشمت

اون بدتر استرس میده بهم

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
وای نمیدونستم.خیلی سخته واسه ماها ک دیدیم میدونیم چیه اینا منم خیلی میترسم یه وقتا پسرم عصبی میشه ش ...

وا شوهرت چقد بی انصافه خب مگه تقصیر ماست که برادرامون بیمار شدن     من شوهرم از بیماری برادر اولم خبر نداره  چون بعد فوتش ازدواج کردیم   بیماری اینم نگفتم اسکیزوفرنیه  به همه گفتیم افسردگی و مشکل اعصاب شدید