2733
2734

من امروز ثبت کردم سفارشمو گفتن از۲هفته تا۹۰روز میارن دلم میخواد زود برسه شما چندروزه بدستتون رسید؟

خدایا شکرت که پسرمو سالم گذاشتی بغلم بعد از ۲سال ناباروری خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم و سالم گذاشت تو بغلم😍🙏خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و پسرم😘
سلام عزیزم دی جی کالا سفارش دادی؟

نه عزیزم از نمایندگی شهرمون

خدایا شکرت که پسرمو سالم گذاشتی بغلم بعد از ۲سال ناباروری خدا هدیه قشنگشو گذاشت تو دلم و سالم گذاشت تو بغلم😍🙏خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و پسرم😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مادرشوهرم قبل ازعیدخریدن ازنمایندگی ۲هفته ای طول کشید

مرسی عزیزم منم از نمایندگی گرفتم

چرا انقدر طول میدن اخه عزیزم 

نمیدونم والا

نمیدونم والا

ایشالا میرسه خوشحال باش عزیزم 🤗🤗ب خوشی استفاده کنیدمحصولات اسنوا عالیه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

خرید حضوری روز بعد آوردنش اما یکی از بستگان سفارش داده بود مارک دیگه گفته بودن نهایت یک ماهه میاد سر تایم خودش نیومده بود هیچ نصاب اومده بود نصبش کنه گفته بود نه پیچ مال خودشه نه بردش مرجوع کردن رفتن مارک دیگه حضوری خریدن 

زمان ثابت کرده همتونو...

من خریدم راضی نیستم تمیز نمیشوره

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍
ایشالا میرسه خوشحال باش عزیزم 🤗🤗ب خوشی استفاده کنیدمحصولات اسنوا عالیه 

مرسی عزیزم شما داری؟؟تصمیم دارم ظرفشوییشم بگیرم چطوره؟

من خریدم راضی نیستم تمیز نمیشوره

خالم داره خیلی راضیه حتی لک ها رو میبره 

مرسی عزیزم شما داری؟؟تصمیم دارم ظرفشوییشم بگیرم چطوره؟

من ظرفشویی رو میخوام بگیرم مدل ۳۵۳۲۱۲ عزیزم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
خرید حضوری روز بعد آوردنش اما یکی از بستگان سفارش داده بود مارک دیگه گفته بودن نهایت یک ماهه میاد سر ...

ممنون عزیزم