2737
2739
عنوان

کیاازشوهرشون جدامیخابن؟

489 بازدید | 37 پست

من انقدردلموشکونده دیگه دلم نمیکشه پیشش بخابم‌ یکماهی میشه جدامیخابیم انقدرکه میگه مادرموتوبایدنگهداری منم نمیخام نگهش دارم وقتی خواهربرادرای دیگه ای داره همسرم اصلاتوانشم ندارم

کار اشتباهیه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سعی کن به جای دوری ازش 

با زبون و محبت خرش کنی

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2738
نه بابا چه طلاقی بچه دومم توراهه منه خر

به نظرم بهش فرصت بده و دوباره پیش هم بخوابید تا عادت نشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
اولا نگه داشتن پدر مادر وظیفه بچه هاشه نه عروس و داماد دوما بچه هاش عرضه داشته باشن نوبتی میرن پیشش ...

اونابامن کاری ندارن مادرش دست ازسرم برنمیداره میگه شمامنونگه دارید منم نمیخام نوبتی کنن باید

منم جدا پیش دخترم میخوابم

اجباری که نمیشه وظیفه بچه هاش که نگهداری کنن ازش

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706