2737
2739

به در خواست استارتر گزارش نزنید به هیچ عنوان ❌

استارترای  عزیز لطفاً شما هم از کسی نخواید براتون گزارش بزنه چون که گزارش زدن برای تاپیک های که مورد ندارن=تعلیق ۳ روزه برای کسی که گزارش زده❌❌❌❌❌❌❌❌

❌خواهشا برای حذف فقط و فقط برای نی نی یار لینک تاپیک رو بفرستید ❌

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه چیزی از شما تو ذهنمه روم نمیشه بگم 🤭

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2731

این تایپکا فقط مخصوص ساراس از کس دیگه قبول نمینمایم 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
من الان تاپیک فا..لگیری پولی رو گزازش زدم تعلیق میشم؟

عزیزم گفتم که تاپیک مورد دار رو فقط گزارش بزنید .

فالگیر پولی مورد داره و باید گزارش زد .

اما صرفا برای حذف تاپیک نباید گزارش زد

این تایپکا فقط مخصوص ساراس از کس دیگه قبول نمینمایم 😂

به عنوان بدبختی که سه روز تعلیق بود تاپیک زدم .

سارا رو هم توی اکانت دومم تگ کردم 

2740
بفرمایید

توروخدا ناراحت نشی 

یه بنده خدایی به خاطر آهنگ  سیاسی افتاد زندان بهش گفتن آزادت میکنیم به شرطی که برا انقلاب اسلامی آهنگ بخونی 

من تاپیک قبل شما بودم همش اون میومد تو ذهنم با خودم میگفتم نکنه نی نی یارا به شما گفتن از تعلیقی درمیاریم به شرطی که از این تاپیکای اطلاع رسانی بزنی 😂شرمنده توروخدا مغزم مریضه

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2706