2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته اونایی ک بینی عمل کردن میشه بیاید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2692 بازدید | 194 پست
خوبه که مشخصه ورم داره

کجاش ورم داره عزیزم؟تو عکس کوچیک تر معلومه

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره به نظر منم خوبه حساس شدی طبیعی و کوچولو شده

تو عکس کوچیک تر معلومه

میشه برای بازگشت محبت شوهرم به من وآرامش و خوشبختی به زندگیم یه صلوات یا امن یجیب مهمونم کنین؟🥺🥲سوال ورزشی داشتین بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم🥰
تو عکس کوچیک تر معلومه

خب باید عکسی میذاشتی که شبیه واقعیت نشون بده 

ولی تو این عکس که عالیه فرمش 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
2731
وا  بینی به این شیکی و جمعو جوری  کُلش باده این  خیلی مونده تا پوستت بچسبه به استخ ...

واقعا میگی؟🥲کجاش ورم داره یعنی؟اینم بگم کتو عکس کوچیک تر معلومه

هوووو کوتا تغیییر  دکترم میگفت بینی عمل شده مث صورت نوزاد تا چند سال تغییر میکنه واقنم برای من ...

دقیقا مثال به جاییه.. عین نوزاد هر روز یه شکلیه

اسی منم همین حسو داشتم تا اینکه بعد از 5 ماه که فامیلامون منو دیدن گفتن چقدر خوشگل شدی

شاید خودت حس میکنی

البته دوست منم الان 9 ماه گذشته ولی هیچ تغییری نکرده چون دماغش از اول ایرادی نداشت

خب باید عکسی میذاشتی که شبیه واقعیت نشون بده  ولی تو این عکس که عالیه فرمش

تو همه عکس ها کوچیکتر میفته نمیدونم چرا 

دقیقا مثال به جاییه.. عین نوزاد هر روز یه شکلیه اسی منم همین حسو داشتم تا اینکه بعد از 5 ماه که فام ...

عزیزم شما رو یادمه ماه قبل باهم صحبت کردیم بینیت تو این یک ماه کوچیکتر نشد؟

تو همه عکس ها کوچیکتر میفته نمیدونم چرا 

حساس شدی اسی 

شاید چون تقریبا طبیعیه حس میکنی تغییر نکردی و به قول دوستان ممکنه هنوز یه بخشی ورم داشته باشه 

بینیت قشنگه غصه نخور یکمم ارایش کن کانتور و اینا خوشگلترم میشه 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
تو عکس کوچیک تر معلومه

میشه دوباره عکسشو بزاری من ندیدم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
حساس شدی اسی  شاید چون تقریبا طبیعیه حس میکنی تغییر نکردی و به قول دوستان ممکنه هنوز یه بخشی و ...

خیلی دلم گرفته ۵روزی هست چسبمو دراوردم روز ب روز داره بدتر میشه حیف حلقه ی قشنگم حیف کلاس هایی ک کنسل کردم بخاطر عمل کوفتیم

اره عزیزم بینی خودمم همینجوری بود  تیغش و پره هاش کاملا ورمه

جدی میگی؟عزیزم الان بینیت خوب شده؟؟؟؟از کی متوجه تغییرش شدی؟و قشنگتر شد