2737
2739

دخترم ۴ سالشه از اول ریز میزه بود قدش ۹۷ و وزنش ۱۳ کیلو هست حدودا دو کیلو کمتر نرمال  بهش مولتی ویتامین و زینک از دارو خونه گرفتم میدم شوهرم میگه دارو نده بهش شیمایی فایده نداره میوه و آجیل براش بیشتر میگیرم چی کار کنم بنظرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا بده بابا باید بخورن

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2731

راست میگه بیشتر تغذیه مهمه 

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2738

ببین اشتهاش چطوره

براش شیربادام درست کن ،یا گوشت شیشه ای چیزایزمقوی تازه ب تازه در مقدار کم

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤

منم ب بچه هام ندادم همون تغذیه رو توجه کن

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

اگر بچه خوش خوراکی هست و میخوره و مطمنی میتونی با گوشت و میوه و آجیل و لبنیات تامین کنی به نظرم حرف همسرت منطقیه. هر چیزی طبیعیش خیلی بهتره. 

من خودم بجه هام به شدت بد غذا و لجبازن و اصلا درست و حسابی نمیخورن هرچقدر هم وقت میذارم فایده نداره اونقدی نمیخورن که خاطرم جمع باشه ویتامین و آهن بدنشون تامین میشه. واسه هنسن به هردوشون تفویتی میدم. 

مواد غذایی برای کسی هست که نرمال باشه وزنش 

دختر شما کم داره وزن

متاسفانه یکی از اقوام ما هم همین اعتقاد رو داشت و ویتامین هیچی به بچه ش که ضعیف بود نداد  الان بچه ش هشت سالشه روزی نیست بیمارستان و دکتر و ... نباشن. 

نمیتونی همسرتو قانع کنی اما تسلیم نشو 

بگیر یواشکی وقتایی که خونه نیست بهش بده 

چاره ای نداری 

اگر ندی فردا اذیت میشی هم خودت هم بچه 

ما هرچی به اون خانوم می‌گفتیم به بچه مولتی ویتامین بده تا یکم جون بگیره می‌گفت نه شیمیایی نمیدم 

الان بدبخت هر روز بچه داره آمپول تقویتی میزنه بازم با هشت سال  سن وزن بچه سیزده کیلو هست 

ببرش دکتر اگه لازم باشه بهش میده سرخود نده ولی اگه دکتر داد حتما بده رشدش کند میشه مشکلات ایجاد میشه اونوقت خدای نکرده باید هزار برابر قرص شیمیایی بخوره پس با مشورت دکتر انجام بده

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
به جای این دکتر اطفال ببر بزار اون نظر بده شاید نیاز داره آزمایش بگیره برای کم کاری تیروئید

چند ماه پیش بردم دکتر اطفال همین دارو داد آزمایش انگل و تیروئید و... دادم نداشت داروش تموم شد چند ماهه دیگه رفتم از همون مدل باز خریدم 

ببین اشتهاش چطوره براش شیربادام درست کن ،یا گوشت شیشه ای چیزایزمقوی تازه ب تازه در مقدار کم

کم اشتها نیست ولی زیاد ولعم نداره برای خوردن بیشتر میوه میخوره تا غذا غذا رو باید دنبالش کنم و بازی کنم بخوره

2706