2752
2734
عنوان

من حاملم شوهرم میخواد از بهزیستی بچه بیاره🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 4549 بازدید | 135 پست
چرا طبیعیه تو کل خاندانشون یدونه هم دختر ندارن نه خواهر داره نه هیچ دختری دارن اینم ارزوشه یه دختر د ...

گلم به نظرم تاپیکت فانه و جنبه تخریب جنسیتی داره

برای برآورده شدن آروزهاتون(( اللهم صل علی محمدوآل محمد))..برای آرزوی منم یه صلوات بدید ممنونم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی هم پیدا شده دختر دوست داره. گریه اتون میگیره. بعد هم خیلی به کلمات حساس نشو

😐😐😐😐

پسر سایزی دقیقا اندازه ی دختر ستیزی از جاهلیته. وقتی بین دختر و پسر فرق بذارید، دقیقا مثل زمان جاهلیت هستید. هیییییچ فرقی ندارید

چه اداهایی درمیارن این مردا.... اَه اَه

بچه ها به کانال تابلوهای دکوراتیو من تو ایتا سر بزنید    🌸 گالری نگار 🌸      negarartgallery                                             https://eitaa.com/negarartgallery                                                                                                                                                                            گناه دیگران(هرچند بزرگ)،مجوز گناه ما(هرچند کوچک) نیست... 
نگران نباش عزیزم. اولا که شوهر شما حالا بگه میرم از بهزیستی میارم فکر کرده بهزیستی هم بچه رو میذاره ...

🥺❤️مرسی ازت

ولی من از اینکه بچه بهزیستی بهمون بده یا نه ناراحت نیستم دوستش هم دارم میگم حتی اگر نده تازه بدتره چون شوهرم میشه مث پسر عموم که عروس داره میشینه با حسرت تمام میگه خدا منو لایق دختر ندونست آرزوم موند یه دختر داشته باشم که ببینم بابا شدن ینی چی انقد حسرت میخوره گاهی آدم اشکش در میاد براش 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706