2737
2739
عنوان

رفتم کارخونه محل کار بابام

334 بازدید | 22 پست

وای بچها چقدر محل عجیبی بود کارخونه لبنیاته اسمشو نمیبرم 

خیلی بزرگ بود در حدی ک واقعا داشتم گم میشدم نگهبانی کمکم کرد بعدشم یک عالمه دستگاه و دیگ و مخزن  جالب تر از اون پرسنلش شاید بیشتر از ۵۰ درصدش خانوم بودن 

بعد خب خیلی کار سختیه دیگه  

بعد بابام مدیر تولیده نمیدونم دفتره خودش بود نمیدونم دفتر مهندسا بود  منو برد اونجا  یک پنجره بزرگ شیشه ایی بود کارخونه زیر پات ادم احساس قدرت میکرد 

برام با پنیر پیتزا ها پیتزا درست کردن دادن خوردم 

برام شربت و کیک اوردن خلاصه کلی ام تحویلم گرفتن 

ولی فهمیدم واقعا میگن مهندسی و اینا برای مرداست واقعا به روحیات  اقایون نزدیک تره 

سر و صدا الودگی همه دستگاه از این دیگ های بزرگ بود همه رفته بودن بالا نمیدونم چی نگاه میکردن 

ولی چقدر پرسنل خوش اخلاقی داشت چه اقایونش چه خانوماش واقعا قشر مودبی بودن 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

مهندسی برای همه است

اون کارکردن توی خط تولید هست که خیلی سخته 

خدا قوت به همه زحمتکش ها

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به میمنت و مبارکی

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2738
مهندسی برای همه است اون کارکردن توی خط تولید هست که خیلی سخته  خدا قوت به همه زحمتکش ها

واقعا خسلی سخت تاقت /طاقت فرسابود 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
کدوم برند؟

عزیزم برند معروفیه ولی اسمشو نمیبرم چون شناسایی میشم  

2706