2733
2734

پونزده جلسه فیزیوتراپی رفتم گرونترین جای شهر بیمه هم قبول نمیکنن پنج جلسه آب درمانی میرم اصلا انگار نه انگار هیچ فایده ای نداره هیچی دیگه نمیرم خسته شدم با این که استخر خوب میرم عفونت هم گرفتم دچار سوزش و خارش شدم دیگه نمیرم...

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیستم ایمنی بدنتو ببر بالا 

نوربین حتما بزن 

من وقتی میرفتم استخر واسه درمان خارش شدید گرفتم دکتر زنان آمپول نوشت واسم اونو که زدم کلا اوکی شدم 

و اینکه صبرتو زیاد کن 

2731
برای چی رفته بودی 

به خاطر تصادف کردم 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
سیستم ایمنی بدنتو ببر بالا  نوربین حتما بزن  من وقتی میرفتم استخر واسه درمان خارش شدید گ ...

واقعا ؟نمیدونم الان یک سال شده تقریباً خسته شدم پس کی خوب میشم

مشکلت چیه ؟

زانو و کمرم کشیده شده 

2738
ادامه بده آب درمانی بی نهایت خوبه فقط صبرتو زیاد کن 

خیلی ممنون عزیزم باشه میخواستم نرم ولی الان با حرفهای شما قانع شدم مرسی گلم ♥️ 

ادامه بده آب درمانی بی نهایت خوبه فقط صبرتو زیاد کن 

راستی گلم چه حرکاتی داخل آب برم دکتر چیزی نگفت خودم راه میرم داخل آب 

راستی گلم چه حرکاتی داخل آب برم دکتر چیزی نگفت خودم راه میرم داخل آب 

حرکاتشو نمی‌دونم عزیزم من خودم دیسک شدید کمر دارم از ۱۷سالگی باهام بوده تا الان که ۲۴سالمه 

دکترم گفت آب درمانی که من اصلا حوصلشو نداشتم در واقع حوصلم سر می‌رفت ۲ساعت تو آب فقط راه برم دیگه آموزش شنا رو انتخاب کردم با اینکه آموزش انتخاب کردم خیلی تاثیر داشت تو دردم 

حتما به مربی استخر بگو کمکت می‌کنه 

2706