2733
2739

بمعنی واقعی همه چی برام فراهم بود اگه حیوونه تو کوچه پاش زخمی میشد مادرم بمن نمیگفت میگفت تو حساسی روحیه ت بهم میریزه همیشه توی برگه که برای ثبت نام مدرسه والدین پر میکردن قسمت بیماری خاصی دارد مینوشت خیر فقط بسیااااار ترسو است ( دقیقننن این جمله ) 

فامیلامون میمردن بمن نمیگفتن مثلا یهو می دیدم بابا مامانم یواشکی لباس مشکی میپوشن میرن بیرون بعده چندماه تازه دوزاریم میوفتاد مثلااا عموم مرده بمن نگفتن روحیه لطیفم اسیب نبینه ..ولی بچهها رزگارر پدرم دراورد ازدواج بد و شکست خوردم و طلاق و مادر پدرم بفاصله کم مردن بابام که جلو جشم خود مرد و بعدم اختلاف شدید سر خونه و زمین و هر روز دادگاه و وکیل و تنها زندگی کزدن من کی باورش میشد منکه صدنفر کارام انجام میدادن الان خودم یکسره ت دادگاه و مریض شدنم کرونا خودم خودمو بستری کردم هیشکی نبود فرم پر کنه الانم درگیر تقسیم ارثیم با برادرام بشدت مشکل داریم و اونا ازم شکایت کزدن فقط کم مونده زندان برم فک کنم امسال دیگه این یه موردم تکمیل بشه واقعا چی ساخت ازم این دنیا خوب شد ننه بابام مردن ندیدن 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدارحمتشون کنه

ولی تربیتشون اشتباه بوده

باید از اول مستقل و قوی بار میاوردنت

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺