2733
2739

سلام 

من ۳۱ اون ۳۶

یه بچه ده ساله هم داریم 

بچه ها خیلی خستم 

کم آوردم 

اصلا از زندگیم راضی نیستم 

از هیچی 

هر کس از بیرون زندگیمو میبینه میگه تو خوشبختی زندگیت آرومه ولی کسی از درون زندگیم خبر نداره

ما یه زندگی معمولی داریم شوهرم کارمنده.مستاجریم.دو ماهی ی بار ی تفریح میریم.سالی یک یا دوبار سفر میریم.

همیشه تو مهمونیا شوهرم نقل مجلسه و مجلس رو دست میگیره 

هرکس مشکلی داره زنگ میزنم بهش مشورت می‌کنه 

مشکلم اینه ک خیلی بد دهن و بداخلاقه

هزار بهش گفتم ب من بی احترامی نکن 

تو ک محبت بلد نیستی حداقل بی احترامی نکن

تو با من قدم بزن...من تا ته دنیا جاده میسازم...

همیشه پیش خانوادش بهم بی محلی و بی احترامی می‌کنه همیییییشه 

خانوادش میان خونم یه هفته میمونن(هر دوهفته میان)خونشون با ما دو ساعت فاصله داره.من آخرین بار شب یلدا رفتم یه شب.

بخدا اینقد احترام میذارم مهمون نوازی میکنم بعد این جلو اونا سرم داد میزنه فحاشی میکنه

بخدا من چیز زیادی نمیخام 

فقط میگم اینقد فحش نده،نشد یه بار بخایم از در خونه بریم بیرون این دهنشو باز نکنه چرت و پرت بگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یه اخلاق غیر قابل تحمل دیگش وسواسشه 

ب هممممه چیز کار داره 

چرا دوتا مانتو پشت در آویزونه(از این جالباسیا ک پشت در میذارن،ک من توی هر دو اتاق گذاشتم ک مال اون جدا باشه باز میاد گیر میده)

چرا لوازم ارایشاتو اینجوری چیدی 

چرا امروز جارو نکردی 

چرا داخل جا کفشی رو گردگیری نکردی 

چرا بالای کمد خاک داره 

چرا زیر صندلی حموم کثیفه 

(بخدا همیشه همچی تمیز و مرتب تو خونه اگه واقعا کثیف باشم ناراحت نمیشم اما این مرد آبروی منو همه جا برده)

یعنی همه دعواهاتون سر بددهنیشه؟

و وسواسش 

بخدا بددهنی کم چیزی نیس 

بد دهن و غرغرو ببین مثلا از راه ک میاد من میرم جلو ک ببوسمش 

اخماش تو هم ،انگار اومده قتلگاهش 

باز میگم خستس 

بخدا قسم پاشو می‌ذاره تو خونه شروع می‌کنه ب گیر دادن و غر زدن و زیر لب فحش دادن 

روانی شدم از دستش

و وسواسش  بخدا بددهنی کم چیزی نیس  بد دهن و غرغرو ببین مثلا از راه ک میاد من میرم جلو ک ...

حق داری واقعا با همه همینقدر بد عنقه یا نسبت به تو اینجوره ؟با پسرت چطوره

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

کسی نیس انگار ،عیبی نداره برا خودم مینویسم شاید سبک شم 

من خیلی دختر آروم و خنده رویی بودم 

الان خیلی عصبیم رو هر موضوعی سریع واکنش نشون میدم و همین باعث دعوامون میشه 

عادت کرده همیشه دهنشو باز کنه و چرت و پرت بگه و من ساکت باشم و برم تو اتاق یه ساعت گریه کنم و برگردم تو آشپزخونه غذا آماده کنم.

دیگه دوسش ندارم و فک کنم این بدترین جای ماجراس.

هر بار فحش میده بیشتر ازش متنفر میشم.مثلا پریشب حسابی آرایش کرده بودم و لباس مرتب و...(خیر سرم پریودم تموم شده بود و ...)داشتم براش قهوه درست میکنم برگشتم خیلی آروم بهش گفتم امشب بریم فروشگاه؟(کارت خرید شرکت داده بهش یه ماهه میخایم بریم خرید نمی‌برم)برگشت داد زد قیافش کج کرد ب من گف ر ی د م برات ک ببرمت امشب بابام میاد وایسا شام درست کن...

این یه نمونه کوچیکه 

هفته پیش ناهار دیزی گذاشتم و بازم همه خانوادش اینجا بودن 

گفتم برو سبزی خوردن بخر 

کسی نیس انگار ،عیبی نداره برا خودم مینویسم شاید سبک شم  من خیلی دختر آروم و خنده رویی بودم&nbs ...

رفت اومد ب جای شاهی اسفناج گرفته بود 

بخدا اصلا مهم نبود و من واقعا خندیدم اومدم برا مامانش میگم برگشت داد زد دهنتو ببند از سرت زیاده ی کلمه دیگه حرف بزن تا همه رو بریزم از پنجره بیرون...

[QUOTE=338132782]حق داری واقعا با همه همینقدر بد عنقه یا نسبت به تو اینجوره ؟با پسرت چطوره[/QUOTE 

نه با من اینجوریه 

با پسرم بهتره اخلاقش

اسی شوهرت چقد شوهر منه 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤