2737
2734
عنوان

زنگ خطر! باید از نی‌نی سایت برم

188 بازدید | 20 پست

دیشب خواب دیدم عاشق یه مرد متاهل شدم! اصلا یه وضعی!...خودمم متاهلم! بیایید این چیزا رو عادی نکنیم...احساس میکنم حتا من که  اینقدر این مسائل برام تابوئه...داره وارد ناخودآگاهم میشه!

عادی کردن شامل تعریف کردن، توجیه کردن و حتا‌ شکایت کردن ازش میشه.. فقط راهش نادیده گرفتنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت میگی عادی کردن شامل تعریف کردن

پس چرا خوابتو تعریف کردی😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

دیگه همه چی عادی شده

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥

مگه چه قدر عاشق مرد متاهل میشن 

خواهش می کنم خدا سر من اینو دیگه نیار نمیدونم چمه هر وقت یه چیزی میگم سر خودم میاد 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
چی میگی من مجرد از بس عکس بی بی چک دیدم دیشب خواب دیدم بی بی چک زدم هاله افتاده😄

😅😅😅

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
2740

به شخصه همش در حال انتخاب اسم برای بچه تو شکمم هستم 🤣🤣🤣

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
خودت میگی عادی کردن شامل تعریف کردن پس چرا خوابتو تعریف کردی😂

آفرین همین! نی‌نی سایت یه بستری شده واسه چیزی که آدم نباید حتا به زبون بیاره و اتفاقا همین ویژگی‌اش از کف جامعه هم ترسناک‌ترش میکنه! میفهمی چی میگم؟ 

عادی کردن نیست این سایت زده شده تا مشکلات رو بگیم و راه حل پیدا کنیم 

من یه نتیجه‌ای گرفتم مثلا اینکه تبادل نظر درباره مسائل فیزیکی مثل اینکه چی بخرم، چی بپوشم و امثال اینها واقعا اینجا درجه یکه اما مشورت اخلاقی واقعا لبه تیغه! اول اینکه عموم مردم مشاور خوبی نیستند و دوم اینکه من به عنوان مخاطب چقدر ظرفیت هضم این مسائل رو دارم که روزانه با ده مورد از این مسائل مواجه بشم!

منم قبول دارم . یک شب خواب دیدم  شوهرم باخواعرم در حال فلان بودن... چون شب قبلش همچین چیزی خوند ...

به نظرم حداقل کاری که برای محافظت از خودمون میتونیم بکنیم اینه که وارد این تاپیک ها نشیم... ما آدمها واقعا خیلی ضعیف تر و شکننده تر از اینیم که هر محتوایی رو بتونیم هضم کنیم 

2706