2733
2734
عنوان

نامزدم اومد خونمون همین که رفت پیام داد + شات 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 22381 بازدید | 299 پست
چ ایرادی داره  زن و شوهرن برن تو اتاق تنها باشن خوش بگذرونن در حد عقد ( ن عروسی)

ینی شما در اتاق و ببندین بعد برین ماچ بازی و فلان کارو بکنین وقتی پدر مادر هستن مهم نیس براتون ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنو کشتی با این حرفت ازبس خندیدم ترکیدم

همیشه بخندی 😂❤️

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
ینی شما در اتاق و ببندین بعد برین ماچ بازی و فلان کارو بکنین وقتی پدر مادر هستن مهم نیس براتون ؟

اسی اینا فقط به ماچ بازی نمیرسه. اخرش میرسه به رابطه. 

مامان و بابات هم بیرون میفهمن😐😐😐

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
بابا گناه داره شوهرته خب شاید دلش میخواد خانومشو ماچ کنه جلو جمع که نمیشه حالا این دفعه هرچی گفت چ ...

چرا اون منو نمیبرع خونه خودشون ؟خب ببره اونجا ماچم کنه اگه اون جلو خونوادش روش نمیشه خب منم جلو مامان بابام روم نمیشه تازه من دخترم بدتره

واقعا بعضیا حیاشون ریخته 

چجور وسط حرف زدن یهو برن اتاق درو ببندن 

اسی به نظرم حتی کاری هم نکنید و برای بازی برید بازم زشته به شوهرتم بفهمون 

همون بازی رو بیارید کنار مامان بابات بازی کنید 

خونه پدر جای اینکارا نیست

دیدنتان حال مرا یک جور دیگر میکند حال یک دیوانه را دیوانه بهتر میکند😁🤚
والا اینجاذکه میگن در و هم ببیند سک س هم بکن 😐

اینا یا دختربچه های ۱۳ ۱۴ سالن 

یا مردای کم شعور 

یا چند تا زنی که روشون باز شده😂

دیدنتان حال مرا یک جور دیگر میکند حال یک دیوانه را دیوانه بهتر میکند😁🤚
2706