2737
2734

مارو اصلا پاگشا نکرد یسری گفت نیایید خونم(مثلا شوخی کرد😒) بینی شوهرمو جلو خودم مسخره کرد به ادامه تحصیل من خندید هرچی دلش بخواد میگه اخرم میگه هم برادرشوهرمن هم پسر خاله. شوهرشم چیزی نمیگه ولی اگه ما چیزی بگیم شوهر اون به ما میگه بی ادب شدین.

میخوام ثابت کنم مشکل از اونه و اون بیتربیته نه من. از بس چیزی بهش نمیگن دور برداشته.

بمن میگفت تو از کسی خوشت اومده قبل شوهرت گفتم نه گفت مگه میشه دروغ نگو گفتم تو چی گفت نه. گفتم چطور واسه من دروغه واسه تو راست

پر از خیال🙂‍↔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رک باش باهاش حد خودشو بدونه 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
ثابت کردن نمیخواد ی روز باکاراش به همه ثابت میکنه خودش

۱۰ ساله عروس اون خونه است هیچکس نگفته بالا چشمت ابرو

بعد من ۲ ساله عروسشون شدم همش تیکه میندازه. حوصلش ندارم

پر از خیال🙂‍↔️
2740
دقیقا رفتاراش مثل جاری من من سر یه قضیه ای یه حرفی از خانواده شوهرم شنیدم  به مامانم گفتم بعدا ...

منم اصلا چیزی نمیگم به مامانم اما سر اون شوخی مسخرش که گفت خونه من نیایید به مامانم گفتم مامانمم گفت تکرار کرد بگو خودم حسابش رو برسم😁

تایپیکشم زدم که چکار کرد

پر از خیال🙂‍↔️
منم اصلا چیزی نمیگم به مامانم اما سر اون شوخی مسخرش که گفت خونه من نیایید به مامانم گفتم مامانمم گفت ...

خودش لوس می کنه جلو خانواده شوهرم منم بهش گفتم تو الان چند ساله عروس خانواده اینایی کتکت زدن که به من این نصحیت می کنی بعد مادر شوهرم میخاد صداش کنه لفظ خانم به کار می بره مثل چی ازش می ترسن