2737
2739
عنوان

رنگ مو برای باراول

105 بازدید | 16 پست

حقیقتش بخواید یکم استرس دارم میترسم حساسیت داشته باشم عروسی دعوتم . یکم روی سرم جوش زده زخم شده مشکل داره نداره چه کنم

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش

من هیچوقت رنگ مو نزدم و نمی‌زنم‌.

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»
من هیچوقت رنگ مو نزدم و نمی‌زنم‌.

چرا

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
چرا

رنگ موهای خودم رو دوست دارم خرمایی تیره س. به خودم بیشتر میاد. تا روشن. هم اینکه رنگ مو خشکی و ریزش میاره. سن رو هم بالا می‌بره البته رنگ روشن

بزرگترین سرمایه زندگی هر آدمی تحصیلاتش نیست، شغلش نیست، پولش نیست، حتی خانواده ش هم نیست... فقط و فقط دوستاشن... پس خانواده چی؟ خانواده رو بیاین بهش فکر کنیم کدوماشون سرمایه ی ما هستن؟ درسته اونایی که دوستامونن... ما با همکار به واسطه کار ارتباط داریم، با همسایه مون به واسطه اینکه خونه هامون نزدیک همه، با پدر و مادر و بچه هامون چون پدر و مادر و بچه هامونن، با همکلاسمون چون همکلاسی هستیم، با هر کسی یه دلیلی داره و اون که از بین بره بعد از یه مدتی اون ارتباطه کم میشه مگر اینکه دوست شده باشیم... دوست تنها کسیه که فقط و فقط و فقط  به خاطر خودش و به خاطر اینکه معاشرت باهاش به ما خوش میگذره ارتباط داریم، هیچ استفاده ی دیگه ای نداریم، هیچ منفعتی نیست، هیچ اجباری نیست، هیچ حکمی نیست، هیچ چیزی جز اینکه با این آدم به ما خوش میگذره.... «سروش صحت»
من دنیا انتخاب کردم

مرسی عزیزم 💓💓رنگ مو مارک خوب انتخاب کن نترس حساسیت نمیدی 

یا یه قسمت از پوستت تست کن دیدی حساسیت ندادی بزار 

زیاد رنگ‌نذاری بهتره جنس مو رو خراب میکنه 

البته بعضیا میگن خانم موهاش رنگی باشه جیبش پر پوله 

نمیدونم تو ارایشگاه شنیدم خخخ

منم نمی‌خوام به اصرار اطرافیان میگن بگذار تغییر کنی

ببین کار به حرف دیگران نداشته باش. چیزی خودت میخوای و فکر می‌کنی بهت میاد رو انجام بده. تا یه وقت خدایی نکرده پشیمون نشی. من چشم و ابروم مشکیه و اصلا بهم موی روشن نمیاد. خیلی ها از حسادتشون میگن. رنگ مو سنه بعضی ها رو بالا می‌بره. من خانواده شوهرم اوایل خیلی رو مخم راه رفتن که رنگ کنم. ولی نکردم چون خودم بیشتر می‌دونم چی به صورتم میاد‌. تو هم ببین چی بهت میاد و چی دوست داری. سنت هم اگه زیر 30 هست که از نظر من واقعاً زوده برای رنگ کردن

مرسی عزیزم 💓💓رنگ مو مارک خوب انتخاب کن نترس حساسیت نمیدی  یا یه قسمت از پوستت تست کن دیدی حس ...

نه بابا همش چاخان پاخانه میخان مشتری جمع کنن و بهرحال که من کف سرم دایم شوره میزنه خارش پیدا می‌کنه حساسیتم نمی‌دونم بگذارم یا نه هر روز حمام میکنم تر تمیزم اما شوره لعنتی منو رها نمیکنه رفتم براش دکتر میگه که شورهام عصبیه  

ببین کار به حرف دیگران نداشته باش. چیزی خودت میخوای و فکر می‌کنی بهت میاد رو انجام بده. تا یه وقت خد ...

نه بابا بیست سه م تازه موهامم سفیدی چیزیشون نیست خرماییه . دوستشون دارم حیف

نه بابا همش چاخان پاخانه میخان مشتری جمع کنن و بهرحال که من کف سرم دایم شوره میزنه خارش پیدا می‌کنه ...

فولیکا 

اویدرم اینا ضدشورشو بگیر خوبن

شوهر من هم افتضاح بود دکتر هم جواب نداد خودم اینارو خریدم حتی شپش رو هم ناکار میکنه اخه اویدرمه

فولیکا  اویدرم اینا ضدشورشو بگیر خوبن شوهر من هم افتضاح بود دکتر هم جواب نداد خودم اینارو خری ...

جدی چرا مزدا سرشون وحشتناک شوره میزنه

2706