2737
2734

مثلا قراره خاستگار بیاد اصن نمیدونیم کین حتیی تازه گفتن زنداداش پسره ام میارن من خجالت میکشم خیلی به نظرتون واسه خاستگاری زنداداشم بر میدارن میبرن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای اینجور خانواده ها که عروس اول از خودشون جلوتر میارن.

سر هر چیزی اون مقایسه میکنن.

سر مهریه میگن، مهریه اون اینقدر

سر وسایل و جهیزیه

سر طلا.

کلا اون هی مقایسه میکنن، و چون اوردنش حتما مورد تایید شونم بوده . و قاعدتا قانع بوده

2731
نمیدونین کین خونه راه میدین ما اول بیرون قرار میزاشتم پدر پسره رو میبینه اگه شرایط اوکی بود میاد خون ...

چی بگم والا منم همینو میگم همسایمون معرفیشون کرده اگه میگفتیم نه با خودشون میگفتن اینا خودشونو دست بالا میگیرن

بله میارن. هرکی رو فکر کنن سر و زبون داره میارن 😂

میخوان بگن عجله نداریم و سنگینیم 😉

خونسرد باش و خوش برخورد 

نتیجه هرچی که باشه خوشبخت باشی گلم 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
بله میارن. هرکی رو فکر کنن سر و زبون داره میارن 😂 میخوان بگن عجله نداریم و سنگینیم 😉 خونسر ...

ولی استرس دارم چون وضع مالیمون زیاد خوب نیست دوست نداشتم جاری فرضی  بیاد خونمونو ببینه هعیی😑

2740
حاضرم باهات شرط ببندم. هر مسئله ای مطرح بشه، میگن این عروسمون اینجوری بود، اونجوری بود. بعد مراسم ب ...

خب تون عروسشون هر جور بوده به من چههه من اعصاب ندارمممم به خداااا اه😐😑😑😑

چی بگم والا منم همینو میگم همسایمون معرفیشون کرده اگه میگفتیم نه با خودشون میگفتن اینا خودشونو دست ب ...

بگن حرف مردم برات مهم نباشه دهن بعضی مردمو نمیشه بست

خدایا شکرت 
ولی استرس دارم چون وضع مالیمون زیاد خوب نیست دوست نداشتم جاری فرضی  بیاد خونمونو ببینه هعیی😑

ولش کن بلاخره که میبینن

من با همین تفکرات مزخرف خاستگار راه ندادم تا سن بالا ازدواج کردم ولی بعدش فهمیدم هیشکی هیچ ارزشی نداره فقط طرفت رو درست انتخاب کن والسلام 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
2706