2752
2734

کتابو خوندین؟! من هنوز هیچی نخوندم قشنگ😓فردا هم آزمون دارم

پی دی اف زرد کامل بخونم کافیه؟! 

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فصل یک دو سه کتاب کامل بخون سایت درایو تست بزن همین

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
همون که 40و خورده ای آزمون داره؟؟

آره بشین همه رو یک بار بزن کافیه 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
اصلا حوصله خوندن کتابو ندارم😐

حق داری

از بس حوصله سر بره

من با خوندن نمونه سوال قبول شدم ولی یک روز خوندن کافی نیستش

چه نمونه سوالاتی خوندید؟! من سه روزه دارم میخونم اون پی دی اف خوندم با برنامه نیم کلاچ آزمون های اصلیش الان سوالات درایور دارم میزنم همون که 40 و خورده ای سوال داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حق داری از بس حوصله سر بره

خیلی تازه سوالات تستیه اگر تشریحی بود قابل درک بود کتاب خوندن ولی با وجود تستی بودن اصلا خوندنش قابل درک نیست چون باید نقطه ای حفظ کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هرچی سرکلاس گفته بودن جزوه نوشته بودم اوناروبایه برنامه نصب کردم تست زدم جلسه اول بدون غلط قبول شدم کتابونخوندم حوصله شونداشتم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
هرچی سرکلاس گفته بودن جزوه نوشته بودم اوناروبایه برنامه نصب کردم تست زدم جلسه اول بدون غلط قبول شدم ...

منم جزوه رو یکم خوندم 

چه برنامه ای خوندی عزیزم؟! نیم کلاچ دانلود کردید؟! 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706