2733
2734

حس زنانه کاملا معلوم می‌کنه که یارو هیزه یانه

کاربرآقاهستم,چهل ودو ساله_متاهل_تذل الامور للمقادیرحتی یکون الحتف فی التدبیر.کارها چنان در سیطره تقدیر قرار گیرد که چاره جویی به مرگ میانجامد .حضرت علی(ع).معنایش اینست که:گاه انسان باتمام تدابیر وحیله ها راه به جایی نمیبرد.حکمت ۱۶نهج البلاغه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کثافت از نگاه های هیز میاد 

اون سنگینی رو احساس می‌کنی چجور نمی‌فهمی 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

نگاه هیز ی نوع زل زدنه

هر زنی ناخوداگاه فرق اینارو میدونه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

نمیتونی تشخیص بدی

هر دوتا نگاه مثل همدیگه است

وسط نگاهاشون توی دلشون میگن اوووف 

یا میگن عجب چیزیه 

به نظرم نگاه معمولی ندارن . کلا خرده شیشه میباره از نگاهشون

فقطما متوجه نمیشیم

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
خاک تو سر اونایی که دارن درخواست میدن بابا یه سوال پرسیدم الله اکبر

😂😂😂

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706