2737
2734
عنوان

قرص میشناسید که شادی آور و انرژی زا باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 76 پست
خوب چرا با یه روانپزشک یا یا روانشناس مطرح نمیکنی دختر خوب؟!

پیش روانشناس و روانپزشک رفتم

روانپزشک پروفسور و استاد دانشگاه بود بهم گفت مشکلی نداری فقط باید استقلال تو زندگیت داشته باشی ؛باید وارد جریان زندگی بشی و همین دارو اینام گفت نیاز نیست 

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی قند مصنوعی و کربوهیدراتو بشدت کم کن.  انرژیت میره رو صد

قند زیاد مصرف میکنم چون حس خوبی بهم میده متاسفانه 

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚
2731
نه والا فکر خوبیه اما😂😂😂

گل زمینه ایجاد انواع بیماری های روانیِ شدیده. 

گاهی برای یسری بیماری فقط یه جرقه لازمه تا ژن خاموشش روشن بشه. 

کیسای زیادیو دیدم که با یکبار مصرف به چوخ رفتن

There’s a fire starting in my heart. Reaching a fever pitch and it’s bringing me out the dark.Finally , i can see you crystal clear
گل زمینه ایجاد انواع بیماری های روانیِ شدیده.  گاهی برای یسری بیماری فقط یه جرقه لازمه تا ژن خ ...

اینجور که من میدونم اگر زیر ۲۰ سال استفاده بشه این مشکلو داره و بستگی به بدن طرف داره که چجوری اثر کنه و منکه شوخی کردم ولی اونجور که میدونم آنقدر هم خطرناک نیست

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
گل زمینه ایجاد انواع بیماری های روانیِ شدیده.  گاهی برای یسری بیماری فقط یه جرقه لازمه تا ژن خ ...

سلام عزیزم میشه یکم از عوارض گل کشیدن یا ناس گذاشتن مطلب بزاری من کپی کنم بفرستم برای کسی که میدونم مصرف میکنه و میگه عوارضی ندارن

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖
2738
دوپامین مغزتو بشدت هدر میده. به صفر برسونش 

وقتی ناراحت میشم هی دلم میخواد غذا بخورم ۱۵ کیلو وزنم زیاد شد بخاطر این موضوع

قرص Double bull

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
این فکر کنم اعتیاد آوره 

عزيزم متادون شديد اعتياد اور و مواد مخدره، نه تنها شادت نميكنه حتي باعث اعتياد و مشكلات روحي و جسمي و هزاران مساله تو زندگيت ميشه، حواست باشه بعضي كاربرا خونه خراب كنن به حرف كسي اعتماد نكن .

نوشابه انرژي زا  خوبه ويتامين b هم شنيدم 

باشگاه برو عضو گروه هاي طبيعت گردي شو خيلي روحيت بهتر و شادتر ميشه 

عزيزم متادون شديد اعتياد اور و مواد مخدره، نه تنها شادت نميكنه حتي باعث اعتياد و مشكلات روحي و جسمي ...

بله میدونم ما پزشک خانوادگی داریم بدون توصیه اون قرص سردرد هم نمیخورم چه برسه این چیزایی که میگن رو بخورم ازش حتما میپرسم درمورد این دارو ها هرچی اون گفت رو میگیرم 

ممنون عزیزم💚🌱

اول با این گل شروع میشه 

بعد خدا می دونه مراحل بعدی چیه !!!!!

برا چی مردمو از راه بدر می کنن اینا !!!!

اول با این گل شروع میشه  بعد خدا می دونه مراحل بعدی چیه !!!!! برا چی مردمو از راه بدر می کنن ...

چون مریضن 

2706