2733
2739
عنوان

خانوما بیاید

69 بازدید | 22 پست

همسر من خیلی رفیق باز بود با من ک ازدواج کرد من گفتم باید بزاری کنار باهام دعوا کرد عروسیمون رفیقامو دعوت کنمبه دعوا بزرگ افتاد منم نزاشتم بخاطر مریضی پدر شوهرم ک زمین گیر شد نتونستیم عروسی بگیریم الان بعد یه سال یکی از رفیق‌اش عروسیش زنگ زده دعوت کرده منم گفتم وقتی عروسیه من نیومده منم نمیرم باهام دعوا کرد قهر کرد منم گریم گرفت حرصم گرفت گفتم منو ببر بزار خونه ی بابام خونه ی بابام کرج رفیقای شوهرم کرج زندگی میکنن ما تهران هیچ چشممون نمیوفته به رفیقاش سر اونا باهام دعوا کرد اشک منو در آورد بخاطر رفیقاش منم اومدم گفتم دیگ برنمیگرد تا الان ۱۰۰۰ بار دعوا کردیم سر چرت و پرت بی احترامی کتک کاری الان خسته شدم یه کاری کنید سرد بشم ازش نمیخام برگردم ولی دوسش دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خب اخه ادم‌عروسی دوستشو‌خیلی دوست داره بره براش اندازع عروسی خودش مهم هست و بهش خوش میگذره چرا این خوشی ب این سادگی ازش گرفتی....سر این چیزا ساده حال دلتونو خراب میکنین دعوا میکنین ارزش نداره ک...

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
خب اخه ادم‌عروسی دوستشو‌خیلی دوست داره بره براش اندازع عروسی خودش مهم هست و بهش خوش میگذره چرا این خ ...

وقتی یه عروسی برای من نگرفت چرا باید بزارم بره کل ذوق و شوق زندگی رو ازم گرفت دو روز پیش تولدم بود یه بار منو بیرون نبرد یه شاخه گل هم نداد من ۱۷ سالمه مگه چند سالمه از الان خستم کرده سر چیزای مضخرف کتک میزنه

کل مجردیش ۳۰ سال کلا با رفیق‌اش بوده الان ۳ سال با منع دیگ نمیزارم رفیق‌اش خوب نیستن

خب نزار بره رفیق بازی اما عروسی یک شبه دلش میخواد دوستشو تو لباس دامادی ببینه یه عمر باهاش رفیق بوده....من الان حال دل شوهرتو میفهمم چون شوهرم نمیخواس بزارع برم عروسی رفیق فابریکم.....یعنی خییئیلی سخت بود....یادمه دیر رفتم وقتیم رسیدم دوستم تا منو دید از روی سن رقص با لباس عروسش دووید ب سمتم و همو بغل کردیم خیلی صحنه قشنگی بود و دستمو گرفت همونجا با خودش برد....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
دعوای های الکی راه میندازی. الان این دعواتون هیچ لزومی نداشت و صرفا به خاطر بهونه گیری و لجبازی شما ...

وقتی شوهرت رفیقشو بیشتر از تو بخاد تازه میفهمی چخبرع

وقتی شوهرت رفیقشو بیشتر از تو بخاد تازه میفهمی چخبرع

برای منم پیش اومده ولی سریع فکر نمیکنم اونو بیشتر از من دوست داره. خودمو با هرکسی مقایسه نمیکنم. رفیق و تفریح جایگاه خودشو داره من حایگاه خودمو.

وقتی یه عروسی برای من نگرفت چرا باید بزارم بره کل ذوق و شوق زندگی رو ازم گرفت دو روز پیش تولدم بود ی ...

عزیزم توام حق داری.....هفده سال خیلی کوچیکی برا تحمل این چیزا ولی تو حال خوب باهاش حرف بزن.....لجبازی نکنین ک بخواین روی همو کم کنین....بنظر من عروسی رو بزار بره توام باهاش برو