2752
2734
عنوان

گوشت

171 بازدید | 21 پست

بچها ی چیزی میخوام بگم لطفا گارد نگیرید 

توهین هم نکنید تو این اوضاع اقتصادی  گوشت خیلی گرونه 

کیلویی ۶۰۰۷۰۰

خونواده هایی ک از نظر اقتصادی توانایی خرید ندارن یا ایال وار هستن 

خب این بنده های خدا چجوری بخرن  من اینو برای اونایی میگم ک بدشون نمیاد یا شرایط ندارن لطفا مسخره نکنید 

بچها چندتا بسته سنگدون بگیرین 

ب ی تیکه کوچیک دمبه چرخش کنید  دمبه زیاد نریزید چون وا میره موقع سرخ کردن

کامل کامل چرخ 

عین گوشت چرخ کرده میشه 

ن بوی بد میده ن چیزی 

میشه باهاش قیمه ریزه درست کرد جتی قرمه سبزی با گوشت قلقلی درست کرد 

تو عدس پلو لوبیا پلو ماکارونی 

هیچ کس هم تا خودتون نگید متوجه نمیشه خیلی کمک حال میشه 

با توجه ب این ک قیمتش کمه 

بازم اگه دوست نداشتین انحام ندید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی ولی من تو عمرم سنگدون نخوردم

یه بار یه جا دعوت بودیم گفتن با سنگدون میخوان کباب درست کنن من یدونه خوردم زیر دندونم نمیدونم استخون بود دنده بود غضروف بود چی بود خلاصه حالم بهم خورد رفتم بالا آوردم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731

برای کتلت عالیه امتحان کردم ولی خورشت فک نمیکنم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

ممنونم عزیزم 

دیگه توانایی خرید سنگدونم نداریم

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
مرسی ولی من تو عمرم سنگدون نخوردم یه بار یه جا دعوت بودیم گفتن با سنگدون میخوان کباب درست کنن من ید ...

بیوت و برداشتم جذاب بود 

البته با اجازه 

ی دفتر دارم که توش مینویسمشون اینم ب اون کلکسیون پیوست :)

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
مرسی ولی من تو عمرم سنگدون نخوردم یه بار یه جا دعوت بودیم گفتن با سنگدون میخوان کباب درست کنن من ید ...

امتحان کن خپب خوب چرخش کن ادویه بزن ی دونه ام عصاره گوشت خیلی خوب میشه 

ب شرطی موقع چرخ ی تیکه دمبه ام بزنی زیاد نه خیلی خوب میشه

بیوت و برداشتم جذاب بود  البته با اجازه  ی دفتر دارم که توش مینویسمشون اینم ب اون کلکسیو ...

🙂❤️

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
خدایا به داد هم وطنان غیورم برس

دیشب داشتم فیلم هفت سر اژدها رو میدیدم 

ب همسرم گفتم هدف چیه از تولید این فیلم 

که ملت ببینن و حرص بخورن؟ک دارن چ بلایی سرشون میاد؟

بعد اون صحنه ک خانومه سگشو برای سفید کردن دندوناش برد دندون پزشکی خیلی عصابمو بهم ریخت 

گفتم با پول ما به دندونای سگشون میرسن بعد ما ... :) هعی

برای کتلت عالیه امتحان کردم ولی خورشت فک نمیکنم

اگه چرخش کنی با دمبه دمبه زیاد نباید باشه  بد ادپیه بزن عصاره گوشت ی دونه بزن 

بد قلقلی کن سرخ کن 

میتونی تو انواع خورشت ها بندازی 

کباب تابه بزاری 

من همین دیشب درست کردم اولش شوهرم نفهمید خودم بش گفتم تعجب کرد 

2706