2733
2734
عنوان

شوهرم میخواد خونه رو بفروشه 😔😭

728 بازدید | 30 پست

تمام دلخوشیم این خونه بود که حداقل گفتم با تمام اخلاقای گهش وتنفری که ازش دارم باهاش کنار میام بخاطر اینکه خونه داره و مستاجر نیستم 

رفته شرکت زده واردات گوشی 

میگه نیاز به سرمایه دارم بفروشم بزنم به کار خودمون بریم مستاجری ۴۱سالشع اصلا اصلا حرف منم براش اهمیت نداره و چه بسا دعوا کنه که بتو ربط نداره 

چیکار کنم خیلی ناراحتم میگه پولدار میشیم ولی اصلا اصلا دلم راضی نیست 

اشتباهه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه ریسک بزرگی !!!اونم واردات گوشی چه کاریه یه وام بگیره چند تا بخره بفروشه کم کم کارش گسترش پیدا کرد یه مغازه بزنه .تو زیر زمین خونه ای جایی فعلا کارشو کنه ..چه بی فکر ۴۱ ساله شه دیگه..خنگول اصل شوهرته بدت نیادا

الان همسایه ما قبلا خونه داشته همینطوری فروخته میگه بعدش دیگه نتونستیم بخریم با این خانوم و آقا هر دو شاغلن

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
چه ریسک بزرگی !!!اونم واردات گوشی چه کاریه یه وام بگیره چند تا بخره بفروشه کم کم وارش گسترش پیدا کرد ...

عزیزم واردات گوشی شرکته خیلی بهتر از مغازه هست مغازه داشت جمع کرد ولی فروختن خونه اشتباه

به نظر من کار اشتباهیه خونه  بزرگه  ؟ میشه  یه خونه کوچیکک بگیره بقیشو بزنه بهکار

نمیکنه طمع کرده خونه ۱۶۰متره همش‌ میخواد بفروشه بزنه به کار قبلا هم سه بار بهش دزد زده سرمایه داده هوا