2733
2734
عنوان

جاریم دختر داره من پسر همش میگه تو غصه نداری

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه مزخرف

پسرم باید خونه ماشین شغل خوب و... داشته باشه تا بتونه ازدواج کنه تازه باید کلی واسه جشن عروسی و..خرج کنه

«اگر من از تاریکی هایم‌ بگویم،باز هم جوری نگاهم می‌کنی که انگار خورشیدم؟»

بگو پسر خونه میخواد، شغل میخواد سرمایه میخواد دختر خوب هم گیر نیاره باید مهریه بده

اما دختر تو میشینه خونه شوهر میکنه شوهره هم بد باشه مهریه میگیره 😂 جوابش رو بده دیگههههه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ده بار گفته ومن سکوت ولی بازم میگه انکار پسر بچه آدم نیست و قرار تو خیابون ولش کنیم

دور از جون گل پسرت میدونم چی میگی با وجودی که پسر من با پدرشه و نمیبینمش اما بازم نگرانم الان چی خورده چی پوشیده کجا میره چیکار میکنه و هزاران  فکر دیگه بگو پسرم سختی های خودشو داره فکر نکن چون پسره پس هیچ مسئولیتی در قبالش نداریم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚