2752
2734
عنوان

جاریم دختر داره من پسر همش میگه تو غصه نداری

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 52 پست

اگه بخوای واقعیت رو در نظر بگیری زندگی زنا سخت تره ولی جاریت اون خانواده هایی رو میگه که یه هزار تومنی به پسرشون نمیدن وکلا پسره خودش باید پول دربیاره واسه زندگی ولی برا دخترشون مجبورن یه جهیزیه ای بدن تا ازداوج کنه

وا چه حرفا 

بگو اتفاقا تو این دور زمونه حتی پسرام اگ پشت وانه و سرمایه قبلی نباشه نمیتونن خودشونو جمع کنن 

بگو الان کی ب پسری ک خونه و ماشین و کارخوب نداره زن میده 

پسرام الان نمیتونن اینچیزارو تنهایی تهیه کنن چ برسه چندین سال بعد 

بعدم بگو تو از الان نگران این موضوعاتی؟مگه ادم از فردای خودش خبر داره ک تو نگران ۲۰.۳۰ سال بعدی اول ببین خودمون تو این مملکت زنده میمونیم بعد نگران بچها باش

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا تربیت پسر سختتره دختر تو خونه میمونه کمک دست مادرشم هست ولی پسر باید بره تو جامعه اونم که الان وضع خرابه و باید مواظب بود معتاد نشه

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾

والا این دور و زمونه کار کجاس ک پسر راحت گیر بیاره. پسر ب تنهایی از کجا بیاره هم ماشین هم خونه هم کار پیدا کنه. کی ب پسری ک اینارو نداشته باشه زن میده خودتون فکر کنین

بعدشم پسر یهو نمیرسه ب 25سالگی ک بره سرکار. روزای نوجوانی پسر چقد باید حواست بش باشه ک راه کج نره معتاد نشه سیگاری نشه مشروب نشه 

خوش قلب ترین آدما اونایی ک نگران تاثیر حرفاشون رو قلب بقیه ان... از خودت، خندیدنات، برق چشمات، آرزوهات،ازخوشبخت بودنت مواظبت کن، زندگی ینی همین چیزای خیلی ساده،، امیدوارم اونقدرحالت خوب باشه ک وقتی یکی حالتو پرسیدمثل حافظ بگی:عیش مدام است از لعل دلخواه، کارم ب کام است الحمدلله... 

وای خدای من

این همه دختران و زنان صاحب نام، ورزشکار،  هنرمند،  صاحب برندهای معتبر و مهم، مدیر و رییس و پزشک و معاون و وزیر و نماینده مجلس و فعال فرهنگی،  فعال اجتماعی و... داریم،  بعد این چرا همجین فکر میکنه؟؟!! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
به جای فکر جواب بودن این سَبک اشتباه زندگی که دور هم میشینید از در و دیوار حرف میزنید رو بذارید کنار

چقدر از پیامت خوشم اومد ولی واقعا گاهی دست خود آدم نیست مثلا من با مادرشوهرم تو یه ساختمونم خودم مشغله دارم ولی وقتی مادرشوهرم میاد بالا مجبورم از کارم بزنم و بشینم به تعریفاش از روزمرگیاش گوش بدم 

بهش بگو دختر مطیعه بزرگ کردنش راحته حرف گوش کنه محتاط تره بیشتر مواظب خودشه واقعا بزرگ کردنه یه دختر بیشتر خوش میگذره تا بزرگ کردنه پسر درسته بزرگ میشه این خوبی هارو داره ولی واقعا دهن مامانشو آسفالت میکنه تا بزرگ بشه بگو دخترتو با کمالات و خانوم بزرگ کن پسرا منتشو میکشن از نگرانی در بیار بنده خدارو چه استرسی داره

آخه همیشه میگه منم چیزی نمیگم اما اینبار دوست دارم یه چیزی بگم دیگه ساکت شه

به دختر پسر بودن هیچ ربطی ندارع تازه بنظرم پسر سختره که خدایی نکرده به راه اشتباه کشیده نشه رفیق باز نشه و هزار جور چیز دیگه .... 

جواب ابلهان .....؟

خاموشیست  

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

الان چرا اینقدر ازدواج کمتر شده؟ نصف بیشتر دلیلش به خاطر ایناست... خرج و مخارج عروسی و طلا و تالار و شیربها ، وسیله جهیزیه و ماشین و.. 

بعد چطور میشه گفت پسر راحته؟ 

اتفاقا من میگم الان هر پسری که زن میگیره واقعااا مرده.. وگرنه با این گرونی هر پسری نمیتونه زندگی رو تامین کنه. 

چه مرد باشی چه زن، اگه خرج خونه و زندگی گردنش باشه خیلی سخته.. 

حالا شما چرا میخوای نشون بدی غصه پسرتو داری؟ بزار حرفاشو بزنه بره

آخه یه جوری میگه انکار من راحتمو غصه بچمو ندارم من به خدا از آلان واس بچم فکر خونه هستم کلی هم زیر قرض رفتم به خاطرش

عضو گروه بامداد خمار. وزن اولیه۶۵. وزن الان۶۱  وزن هدف ۵۴ 
2706