2733
2739

٦ ماهه تو اقدامم اول دو ماه ٣٠ روزه بود بعد يه ماه ٢٩ شد بعد شد ٢٦ روزه اين ماه ٣٣ روز شد ديگه انقد دير شد فك ميكردم باردارم، كه پري اومد لعنتي😒😒 ميخوام بدونم طبيعيه عايااا؟؟؟

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

نامنظم شدن پریود در زمان اقدام طبیعی است

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
نامنظم شدن پریود در زمان اقدام طبیعی است

يعني جاي نگراني نيست؟؟ من قبل از اقدامم دو سه سال دقيييق ٢٨ روزه بودم

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله عزیزم طبیعیه من الان یکساله که اقدامم و پری هام بهم ریخته حتی نوع خونریزی هم هر دفعه با دفعه ق ...

عهه، دكتر رفتين شما؟؟ 

بخاطر این مسئله نه ولی اینجا از خیلیا شنیدم که تو اقدام پری بهم میریزه

اعصابم بهم ريخته...من كه اين سري اين همه تاخير داشتم پس امكان داره بدترم بشه..😏😒

2740
و یه توصیه اگر همسرت آزمایش نداده حتما بگو بره آزمایش بده

اره دكتر گف اين ماه جواب نگرفتي ماه بعد همسرت بايد از اسپرم بده

من این ماه حدود ده روز تاخیر داشتم هفت هشت روزش لکه بینی بود بعد باز شد😐

عزیزم بنا به تجربه میگم اگر لک بینی طولانی دارین حتما برین دکتر. ممکنه هورمون هاتون به هم ریخته باشه. شاید پروژسترون بدن بهتون و لک بینی تون متوقف بشه. چه بسا که درمان همین موضوع باعث منظم شدن پریود بشه و به بارداریتون هم کمک کنه. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
عزیزم بنا به تجربه میگم اگر لک بینی طولانی دارین حتما برین دکتر. ممکنه هورمون هاتون به هم ریخته باشه ...

عزیزم قبلا دکتر رفتم برای این موضوع

آزمایش و سونو دادم همه چیز خوب بود خداروشکر

برای همین دکترا گفتن طبیعیه و مشکلی نیست

ولی خب خودم میگم اگر مشکلی نبود چرا سه چهار ساله که اینجوری شدم و قبلا این مشکل رو نداشتم؟

این سری دکتر بهم دوفاستون داده

منتظرم ۱۵ پری شروعش کنم

میشه بگین تجربه شما چی بوده؟

عزیزم قبلا دکتر رفتم برای این موضوع آزمایش و سونو دادم همه چیز خوب بود خداروشکر برای همین دکترا گف ...

من لک بینی داشتم چندین ماه. آزمایشات زیادی دادم. آخر سر مدروکسی پروژسترون خوردم خونریزی بند اومد. از ماه بعدش هم دکتر کلومیفن برای تحریک تخمک گذاری  و متفورمین برای کمک به تخمک گذاری و تنظیم پریود بهم داده. حتما چک کن ببین اصلا تخمک گذاری می کنی؟ می تونی از کیت تخمک گذاری استفاده کنی اون روزایی که فکر می کنی زمان تخمک گذاری هست. من چند ماه همه چیز عالی بود ولی این ماه الان دهم سیکلمه یکمی خونریزی داشتم. دوباره نگران شدم الان دارم وقت دکتر جور می کنم برم ببینم چی شده. هیچ خونریزی یا لک بینی بی علت نیست. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها