2752
2734
عنوان

تجربه ی تغیر زندگی من

269 بازدید | 25 پست

سلام خانوما خسته نباشید اگه تاپیکای قبلیمو بخونین متوجع میشید که من وارد ی رابطه احساسی بودم و پسره ولم کرد و چقدرررررر خودمو‌کشتم تا بهش برگردم و به شدت خودمو ذلیل کردم تا اینکه از این دختر ضعیف خسته شدم و حدود ۲ هفتس تغیر کردم و گفتم با شمام به اشتراک بذارم 

بازم تاکید میکنم من نه روانشناسم نه هبچی من فقط خواستم تجربیاتمو بگم  الانم میذارم از قبل تایپ کردم

موضوع اول

خودتو دوست داشته باش

ببینید این شعار نیست بلکه ی حقیقته چرا وقتی خودتون از خدتون ایراد میگیرید چرا انتظار دارید اطرافیانتون از شما راضی باشن

برید ی دفتر بردارید و خودایده آلتونو ویژگی هاشو بنویسد

ببینید دوست داشتن خودتون به این معنی نیست که هیچ تغیری تو خودتون ندید برای مثال وقتی شما ۱۰۰ کیلو باشید وبخواید خودتونو دوست داشته باشید

۲ حالت داره یا باید همین دختربا اضافه وزن رو بپذیرید و دوسش داشته باشید و در ضمیر ناخودآگاهتون اون دختر رو تبدیل به دختر ایده آلتون کنید

یا باید رژیم بگیرید و به اون دختر ۶۰ کیلویی ایده آلتون برسید

اگع شما زن قوی و موفق زندگیتون دختر ۶۰ کیلویی بایددددد خددتونو عوض کنید

۹۰ درصد ادما از تغیر میترسن و خیلی طبیعیه چون مغز شما میخواد شمارو ثابت نگه داره و نمیخواد شما اسیب ببنید

پس ی دفتر وردارید

تمام ویژگی هایی که دوست داریدو بنویسید حتی ویژگی هایی که دارید

حالا جلوی اونایی که ویژگی هاشو دارین تیک بزنین

و اون ویژگی هایی که نداریدو براش راه حل بدید

مثلا من همیشه فک میکزدم ادم بی اراده ای هستم چون به اغلب کارام نمیرسیدم

یکی از راه حلایی که بهش دادم ابنکه صبح زود بیدار شم

برای من خوابالووو خیلیی سخت بود ۳ روز اول ولی روز ۴ ام به بعد خودکار پا میشدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

باور کنید تغیر فقط ۳ روز اولش سخته و خیلی اب خوردن میشه خواهس مبکنمممممم تبدیل بشید به بهترین ورژن خودتون

من تو این ۲ هفته تغیرم ۵ کیلو کم کردم

صبحا زود از خواب بیدار شدم

با ادمایی که تو زندگیم اهمین چندانی ندارن بحثی نکردم وخیلی کارای دیگه الانم کم کم دارم عاشق خودم میشم دیگع اون دختر بی اعتماد به نفس و بی اراده ی دختر به شدتتت با اعتماد به نفس شدم و یجورایی دختر قوی ذهنمو دارم زندگی میکنم

2731
۲ حالت داره یا باید همین دختربا اضافه وزن رو بپذیرید و دوسش داشته باشید و در ضمیر ناخودآگاهتون اون د ...

منم با وزنم خیلی مشکل داشتم

پذیرفتم ک چاقم اما باید وزنمو کم کنم به هزارتا دلیل

حالا هم خودمو دوست دارم هم واسه وزنم تلاش میکنم...  

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
باور کنید تغیر فقط ۳ روز اولش سخته و خیلی اب خوردن میشه خواهس مبکنمممممم تبدیل بشید به بهترین ورژن خ ...

مثل منی عزیزم

منم خیلی ضعیف بودم اما خیلی رو خودم کار کردم تا بهتر شدم

موفق باشی خوشگلممممممم

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
تاکید میکنم که من نه روان شناسم نه هرچی که فکرشو کنین فقط من تجربیاتمو دارم میگم اگه سوالی بود درخد ...

من دوست دارم یه کاری واسه خودم دست پا کنم اما با بچه کوچیک غیر ممکنه خیلی این موضوع اذیتم میکنه اعتماد بنفس صفر شده 

من دوست دارم یه کاری واسه خودم دست پا کنم اما با بچه کوچیک غیر ممکنه خیلی این موضوع اذیتم میکنه اعتم ...

قسم میخورم هیچی غیر ممکن نیست 

شوهرتون یا خانوادتون باعث شده بی اعتماد به نفس شید ؟

لایکم کن بعدا بخونم

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
قسم میخورم هیچی غیر ممکن نیست  شوهرتون یا خانوادتون باعث شده بی اعتماد به نفس شید ؟

اره هم شوهرم هم خانوادم هم خانواده شوهرم همشون شاغلن فقط من کار ندارم انگار هیچکس حسابم نمیکنه جدی نمیگیرنم نمیدونم چه کنم

2706