2733
2739
عنوان

نظرسنجی درباره روتختی تاج

460 بازدید | 40 پست

خانوما گل کسی روتختی تاچ‌ داره راضین ؟؟چون قیمتاش یکم‌بالاس من چون میدونم‌تند تند میشورم‌ ملحفرو میخام جنسش خوب باشه میخاستم‌ببینم به قیمتش میارزه؟؟

❤زیباترین پازل دنیا وقتی است که ... فاصله انگشتانم با انگشتانت پر میشود ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله من از ایکیا میخرم هر هفته ام تو ماشین میندازم    

ایکیا؟؟؟اینترنتی خریدی عزیزم؟؟؟؟چه قیمت؟؟؟

2728
من ایران نیستم .از خود فروشگاهش میخرم ..گرون نیست اصلا ..ولی حنساش عالیه .میدونم ایرانم هست

فکر کردم نوشتی ایران‌نیست مارکش ایکیا است؟؟

من فکر میکردم ایکیا رو ایرانم اوردن

نمیدونم عزیزم من اشتباه خوندم اولش پیامتو ولی تاحاالا نشیدم این‌مارکو شاید باشه باید بپرسم مرسیی که راهنماییم کردی

2740
 راستش نمیدونم ولی الان دوستای وارد به مسایل میان میگن ایکیا ایران هست یا نه    

هیچکس نیومد پس چرا تاپیکم 

ورونيكا كه يك نمايندگى تو بازار تهران داره جنسهاش خيلى خوبه و تا مدتى گارانتى هم داره. شايد تو شهرهاى ديگه هم شعبه داشته باشه، ولى قيمتهاش كمى بالاست. مى تونى تو سايت يا صفحه اينستاگرامش برى، بررسى كنى.

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.

ایکیا هایی که تو ایران هست،نمایندگی رسمی که نیستند،جنسهاشونو با واسطه وارد میکنند و کلی میکشن روش و به اسم وقیمت جنس لوکس خارجی میفروشن.که با این قیمتها،اصلا نمی ارزه.

خود ایکیا برند لوکس نیست،اما تو ایران لوکس معرفی شده