2733
2734
عنوان

نظرتونو ممنون میشم بگین🙏

32 بازدید | 3 پست

بچه ها من با مادرشوهرم که همسرشون فوت کردن نزدیک یک ساله توی یک اپارتمان زندگی میکنیم و با هم خوبیم. شوهرم تنها فرزندشون هستن. ما هم چون مادر شوهرم تنهان و به اصرار خودشون خونه اونا اشپزی میکنم و همونجا صرف میکنیم. 

اما خیلیا بهم فهموندن که کارم اشتباهه و دیگران فکر دیگری برمیدارن چون من بواسطه همین نزدیکی نتونستم خیلی از حریم ها رو حفظ کنم و خونه اونام مجبور شدم راحت باشم. 

لطفاً شما نظرتونو بگین که ایا کارم اشتباه بوده و باید اصلاح کنم اگر اره چه کنم!🙄

من پدر خودم تنها زندگی میکنه

ولی از اول اجازه نداد اینکارو گنیم

با اینکه مرد هست و مثل زن نیمتونه خونه بچرخونه.

نیار به این اینهمه قاطی شدن نیست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من پدر خودم تنها زندگی میکنه ولی از اول اجازه نداد اینکارو گنیم با اینکه مرد هست و مثل زن نیمتونه ...

اخه الان با این همه نزدیکی چطور یهو عقب بکشم ! 

ممنونم از تجربه ای ک داشتیو گفتی

ولی یکم شرایط من متفاوته چون همسرم تنها فرزندشونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه الان با این همه نزدیکی چطور یهو عقب بکشم !  ممنونم از تجربه ای ک داشتیو گفتی ولی یکم شرای ...

منن اینجا تکم..جز من‌ مادر همسرمن تنهاست

و شوهرش فوت کرده.کل روز تنهاست

شب میرن برای خواب پیشش.

نیازی اخه نیست شما اشپزی کنید و باهم غذا بخورید یا پیش هم دائم باشید.

این اضافه کاریه ی جوری

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2731