2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت از روی عکس سونو nt

313815 بازدید | 3814 پست

اگر عکس سونو ان تی واضح باشه و بچه در شرایط درستی قرار گرفته و نیم رخ کامل هست میشه جنسیتش رو تشخیص داد البته دستگاههای سونو های ایران کمی نا واضحه اما از نیم رخ اگر عکس واضح دارید بزارید تا ببینم اگر مشخص باشه میگم جنسیت نی نی ها رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم یه حدسایی میزنم، از روی جوانه تناسلی و جمجمه جنین، البته تعیین جنسیت تو این هفته ها قطعی نیستش

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2728
2738

من تو دوازده هفتگی از روی جمجمه حدس میزنم و تا الان برای تمام دوستان و فامیل رو درست حدس زدم 😍

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
اگر عکستون واضح هست بزارید جنسیتم نگید اگر میدونید بعدم اگر مشخص نباشه یا متوجه نشم میگم فقط طرف پای ...

واسه منو ببين به نظر تو هم پسره؟

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706