2733
2739

با سلام خانوما برای ترک بارداری راهنماییتون رو لازم دارم

من الان هفته ۲۱ هستم به شکمم کرم لیراک میزنم، ولی بازم میخاره و شنیدم خارش به معنی شروعه ترکه، من سینه ،باسن و ران هامم خیلییی میخاره و نمیشه تمام بدنمو کرم بزنم

قرصی چیزی هست که مانع ترک باشه، دو سه سال پیش فامیل شوهرخواهرم برای خواهرم یه قرصی از فرانسه اورد، خواهرم حتی یه دونه ترک هم نداره، همچین قرصی داریم تو ایران؟

من بارداری اولم ترک نخوردم ولی الان شکمم داغون شده، با اینکه بیشتر رسیدم به پوستم، نمیدونم بجز کرمهای تو بازار چکار میشه کرد

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای خارش باید شکمتو بعد از حمام چرب کنی

من با روغن جوانه گندم اینکارو میکنم میگن برای ترک خیلی خوبه

منم خارش داشتم از وقتی چربش میکنم نمیخاره

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی

من شکمم که هیچی ولی سینه هام روش یه رگه هایی افتاده دکترم بهم کرم بایو اویل داد. میزنم ولی بنظرم روغن زیتون بهتره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من بارداری اولم ترک نخوردم ولی الان شکمم داغون شده، با اینکه بیشتر رسیدم به پوستم، نمیدونم بجز کرمها ...

من بارداری اولمه میترسم اینجور که همش خارش دارم اخرش خیلی افتضاح بشم

2740
عزیزم تجربه ثابت کرده که به نوع پوست برمیگرده..ولی این کرم ها هم بی تاثیر نیست.. والله من یه کرم هم ...

اره به نوع پوست هم خیلی بستگی داره

خوشبحالت عزیزم کاش منم ترک نخورم😞

برای خارش باید شکمتو بعد از حمام چرب کنی من با روغن جوانه گندم اینکارو میکنم میگن برای ترک خیلی خوب ...

من شنیدم روغن زیتون هم خیلی خوبه البته اگه اصل و با کیفیت باشه

من متاسفانه استراحت مطلقم و مجبورم دیر به دیر حمام برم برای همین بخوام روغن زیتون بزنم بو میگیرم

روغن گندم چجوریه واقعا موثر هست؟

من شکمم که هیچی ولی سینه هام روش یه رگه هایی افتاده دکترم بهم کرم بایو اویل داد. میزنم ولی بنظرم روغ ...

منم خیلی شنیدم روغن زیتون اصل خیلی خوبه

اما چون مجبورم دیر به دیر حمام برم میترسم بو بگیرم

من شنیدم روغن زیتون هم خیلی خوبه البته اگه اصل و با کیفیت باشه من متاسفانه استراحت مطلقم و مجبورم د ...

عزیزم چرا استراحت مطلقی خونریزی یا لکه بینی داری

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اره به نوع پوست هم خیلی بستگی داره خوشبحالت عزیزم کاش منم ترک نخورم😞

روغن زیتون و کرم رو مرتب بزن..حتی اگه دیر به دیر حموم میری..ربطی نداره..بذار دم دستت و روزی 2، 3بار بزن..تلاشتو بکن  در اخر ترک هم خوردی دیکه خوردی...خودتو ناراحت نکن.

2706