2752
2734

خواهرزاده بزرگه من شکر خدا یک خونه بزرگ چند طبقه تو بهترین نقطه شهر داره مال خودشه (۳۱ سالشه مهندسه،همسنیم از اون خاله و خواهرزاده هایم که همبازی هم بودیم.بعضی ها میگن گنج پیدا کرده اما من باور نمیکنم مطمئنم از هوش و استعداد خودش استفاده)

حالا بگذریم یکی از آشناها نزدیک ما 

۳ سال پیش وضعیت مالیش خوب نبود یعنی سر جریانی به مشکل بد خوردن بعد خواهرزاده ام بهشون گفت یکسال بیاید تو یکی از واحد های خونه ام 

بشینید، پیش و اجاره خونه هم نمی‌خواد بدید تا بتونید خودتونو جمع و جور کنید 

حالا ۳ ساله نشستن اونجا نه کرایه میدن نه چیزی 

بعد نزدیک چند از اون وضعیت بد خلاص شدن الان هرچی درمیارن میدن سفر و لباس و عشق و حال 

یک‌بار نرفتن به خواهرزاده ام الکی تعارف پول کنن که ۳ ساله رایگان تو خونه اش نشستن..خونه ای که بیش از یک میلیارد پیش میگیره و ماهانه نزدیک ۱۰ میلیون کرایه اشو میگیره (بقیه واحد هاش اینجورین)

حالا خواهرزاده ام ازشون خواسته بلند شن دیگه 

خودشونو به موش مردگی زدن که نداریم که بدبختیم در حالی که تا چند ماه پیش مدام سفر بودن همیشه لباس جدید و گران همیشه موبایل و وسایل جدید و مدل بالا

(خواهرزاده ام می‌گه این ۳ سال جای ولخرجی پولی برای پیش و اجاره جور می‌کردید نه ولخرجی)

بعد دعوا و قهر اینا کردن خودشانو به موش مردگی زدن 

شروع کردن همه جا از خواهرزاده ام بد گفتن 

خودشونو مظلوم کردن 

حالا خواهرزاده ام گوشش بدهکار اینا نیست 

از خونه ام بلندشان کرد 

فقط من دارم شاخ درمیارم آدم چقدر بی چشم و رو

بری بد کسیو بگی ۳ ساله بهت رایگان پناه داده و صدجور کمکت کرده چون ۳ سال رایگان نشستی تو خونه اش و الان ازت میخواد بری دیگه..

دروغ نبوده که میگه خوبی از حدی بگذره میشه وظیفه 

امثال فامیل شما کم نیستند عزیزم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امثال فامیل شما کم نیستند عزیزم

آره خیلی‌ زیادن آدمای خودخواه همیشه طلبکار که فکر می‌کنن در هرچیزی حق با اوناست و بقیه آدما فقط وظیفه اشونه در خدمت اونا باشن بدی های خودشان مهم نیست دلیل داره ولی کوچکترین بدی بقیه خیلی‌ مهمه کوچکترین خوبی خودشان اینقدر بزرگ می‌کنن ولی خوب های بزرگ دیگران را اصلا نمیبینن 

در منطق خودشان هیچ وقت گناهکار نیستن

چنین آدمای اینقدر زیادن و دارن زیاد تر میشن 

از قدیم گفتن محبت که از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

خواهرزاده ات حتما بلندش کنه نه به خاطره اینکه پول دارن و همش سفر و عشق و حالن فقط به خاطر پرو بازی و نمک خوردن و نمکدون شکستن 

مگه مجبورن که بهترین نقطه شهر خونه بگیرن حتما 

خب برن جنوب شهری جایی یک خونه نقلی بگیرن که وسعشون برسه

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
بعضی ادمها بشدت بی صفت و بی وجدانن ایشالا عوض کار خیر 3 سالشو جای دیگه بگیره خوب کرد حقشه خونشه

خواهرزاده ام همون واحد را یک میلیارد پیش میگیره ماهی ۱۰ میلیون کرایه ..بقیه واحد هاش اینجورن 

خب حقشه خونه اشه ۳ سال تمام خودشو از منبع درآمدی مرحوم کرده بخاطر یک سری ادم بی چشم و رو

اونا دست و پای خودشونو میزنن فامیل هم اگر حرفای چرند رو باور میکنن اونا هم حسادت دارن و دلشون میخواد وقتی یه جوون رشد کرده هی بدشو بگن عقده های دلشون حسرت های زندگی شون شکست های خودشونو رو توجیه کنن ، وگرنه مثل روز روشنه که خواهر زاده ت خیلی هم دمش گرمه که همچین لطفی کرده 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706