2737
2739

اومدیم نمونه از همسرم بگیریم

اگر دوست دارین یه صلوات بفرستین جوابش خوب باشه و قرص ها تاثیر گزاشته باشن😞

دعا کنین خدا بازم صدامو بشنوه...

دعا کنین جواب نمونه خوب باشه

خیلی حالم بده

یا اباصالح ادرکنی

یا اباصالح اغثنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شیمی درمانی میشه همسرت؟

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
2740

توکل کنید بخدا

انشالله خدا شفای کاملش رو بهشون برگردونه

🎇                                                          روزگـارمـاט  وصـل بــہ خــבا باشـ.ב و بـس..🕊✨🌙...! ️ ◡̈⃝ㅤ                                                                                                                                                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج🌹

حل میشه یه دعا و انرژی قوی پشتش هس نگران نباش

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊  هیلر _ شفای روح🔮 مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

ان شا الله به حق حضرت مریم و طفلش خدا براتون معجزه کنه

الان ختم صلوات حضرت ام البنین برداشتم شفای همسرتون رو هم نیت کردم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

سلام عزیزم الهی آمین ان شالله که خوش خبر باشی خدا کمکتون کنه 😘

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706