2733
2734

همه اومدن   گفتن   چ گلی ب سر میزنه شوهر ،  حالا ممکنه همین الان با شوهرشون قهر کردن  یع کامنت گذاشتن..

ولی مسلما روزای خوش هم داشتن ، ما ک همش میبینم خوش هستین والا..  نمدونم چرا مینالن..

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
در کل عذابی ک تو متاهلی عست تو مجردی نیس با همه ی خوشیاش

بستگی داره ،  تو مجردیتون خوشبخت بودین؟

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

زندگی بالا پایین داره

ادم باید تو زندگی اگاهانه پیش بره و خب ازدواج مثل هندوانه در بسته است 

و بنظرم باید گیر ی ادم درست حسابی بیوفته

ژیـــــنــا🦂                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740

تو هر دوره از زندگی مشکلات هست چه کودکی چ مجردی چه متاهلی 

حالا تو اگه دلت میخواد ازدواج کنی راهش اینه رها کنی اگه به یچیزی سفت بچسبی یا پا فساری کنی بدتر دور میشه ازت 

رو خودت کار کن حالتو باخودت خوب کن از زندگی لذت ببر اونوقت میبینی که دیگران میخوان کنارت باشن اصلا نگران نباش 

شوهرم خوبه خداروشکر چرا دروغ بگم

انقدر مشکلی هم داشتیم بخاطر خانوادش بود مشکلمون بی پولی بود خانوادش حمایتش نمیکنن و الانم قطع رابطه ایم 

و خب سخته چون تو ازدواج خانواده مهمه

ما از جمع های خانوادگی محرومیم

هرچند اونا اجتماعی نیستن ولی من دوست داشتم خانواده شوهر خوب و پرجمعیت و شاد داشتم

خانواده خودمم کم جمعیتیم خاهرم ندارم🥲

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
دقیقا درسته صحبتت.منم دلم ازدواج میخواد.خسته از این همه تنهایی

خیییلی سخته خدا میدونه  مجردی خییلی سخته متاهلا ناشکرن ، ما حتی در حسرت خواستگاریم  ک بیاد بگیم ن ، 

اما هیچی مجردی نمیشه ازدواج ادمو پیر می کنه من که پشیمونم از ازدواج

مجردیت عالی بوده ، ما تو مجردی در عذابیم خوته پدر مهمه وچجور بتشه

من این جمله رو درمورد هرکی گفتم بختش باز میشه بعد یکی دو ماه یا نهایت ۵ ماه کاملأ تست شده ست .جمله اینه دختر خوبیه چرا تاحالا ازدواج نکرده!!  حالا درمورد تو میگم:دختر خوبی هستی چرا تا حالا ازدواج نکردی؟؟!!!  

شوهرم خوبه خداروشکر چرا دروغ بگم انقدر مشکلی هم داشتیم بخاطر خانوادش بود مشکلمون بی پولی بود خانواد ...

خداراشکر  که شاکر خداوندی حداقل ،خیلیا شوهر خوب دارن ، ولی پول رڗلب بهشون نده  میگن ن مجردی بهترع بابام بهم میداد پولشو

2706