2737
2739

حالم رو بد میکنه همش یه چیزی ته گلومه 

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسپری بینی بخر بیار خونه مایع داخلش خالی کن چون شاید برای بچه ضرر داشته باشه. آب نمک رقیق با آب جوشیده درست کن بریز داخلش اسپری کن داخل بینی چندین بار این کار انجام بده خوب میشی

2731

راهکار رفع سینوزیت و خلط پشت حلق 

شب به پیشانی و گونه ها و بینی  روغن بنفشه بزنید ( وقتی بیرون میرید داخل بینی بزنید)روی گلو تا قفسه سینه هم بزنید اگر سرفه و خارش گلو دارید

اسپری گلاب شبانه داشته باشید تو محیط خوبتون

شب با روسری و کلاه بخوابید و جوراب هم بپوشید(خصوصا پاییز و زمستان)

مصرف سردیجات خصوصاً ماست و دوغ و ترشیجات رو به حداقل تمرین حد ممکن برسونید

بخور گرم بدین

شستشوی بینی و دهان با آب گرم و کمی نمک

سعی کنید تو روز حموم برید و سر رو خشک کنید ،بعد از حموم با سر خیس نخوابید 

غروب نخوابید ، ساعت خواب شبانه روزتون رو درست کنید شب زود بخوابید

اسپند تو روز تو خونه دود کنید 

نمک دریا رو تو کیسه پارچه‌ای بریزید بذارید رو شوفاژ با داخل ماهیتابه تا گرم گرم بشه بگذارید رو پیشونی و سرتون 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

اين وياره منم اينطوريم 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
اسپری بینی بخر بیار خونه مایع داخلش خالی کن چون شاید برای بچه ضرر داشته باشه. آب نمک رقیق با آب جوشی ...

واقعا؟ حتما انجام میدوم چون خیلی اذیتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

متاسفانه با هیچی از بین نمیره شخصا تا اخرین لحظه بارداری داشتم و بعد زایمان خوب شدم درکت میکنم به شدت خودم دیگه گریه میکردم اینقدر که به خاطر این ترشحات حالت تهوع داشتم و مزه هیچ چیزی رو نمیفهمیدم به خاطر همین مشکل هیچ چیزم نمیتونستم بخورم و الان بچمم به شدت بد غذاس و تا یک چیزی میشه اونم ترشح پشت حلق میگیره امیدوارم شما مثل من نباشی

شما رفلاکس معده داری قهوه و کاکائو و چایی پررنگ و فلفل و غذای چرب و انواع سس نخور دارو هم لازم دار ...

ممنون باید رعایت کنم و شرایط سخته 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چیزای ترش و لبنیات نخور 

روزی یه فنجان یا یه لیوان دمنوش زنجبیل بخور 

دور گلوتو گرم نگا دار شبا هم یه چیز گرم‌سرت کن

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
چیزای ترش و لبنیات نخور  روزی یه فنجان یا یه لیوان دمنوش زنجبیل بخور  دور گلوتو گرم نگا ...

مممنونم عزیزم زنجبیل عالیه ولی سهل‌انگاری کردم نخوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706