2737
2734

دوستان من سال ۱۳۹۰ با مرد متاهلی دوست شدم که سه سال باهاش موندم تا سال ۱۳۹۳ بدون اینکه روحم خبر داشته باشه اقا متاهله و بچه داره حالا چطور نفهمیدم؟ ایشون برای شهر دیگه ای بود و کارش تو شهر ما یه فاصله ۸ ساعته بود ماهی پنج روز الی یک هفته با پرواز میرفت شهرشون و برمیگشت بشدت عاشق همدیگه بودیم بشدت بشدت سه سال تمام فقط برام خاطره سازی کرد از گوشه گوشه شهرمون باهاش خاطره دارم برام کادو میخرید گل میخرید محبت میکرد از نظر مالی عاطفی کم نمیذاشت زمانی که میرفت شهرشون هم ارتباط ما سرجاش بود جز تایم های ناهار تا عصر و دوباره از ساعت ۸ شب قطع میشد ارتباط تا فردا صبح دلیلش و مبگفت چون پدر مادرم بشدت مذهبی و خشکن و منو برادرام اصلا جلو اونا نه با گوشی میتونیم حرف بزنیم نه پیام بدیم یه سری اخلاقای خاص دارن و بعدشم خب برمیگشت شهرمون و ما آزاد بودیم دیگه خلاصه بعد سه سال یه اتفاقی افتاد و من متدجه شدم متاهله بچه داره بماند که چه ضربه ای خوردم از شدت شوک به بیمارستان کارم کشید بماند که اون اومد جلو خونمون ضجه میزد مثل کسی که عزیزش مرده گریه میکرد التماس میکرد پاهام و بوس میکرد ترکش نکنم و چه روزهای سیاهی بود من ولی برنگشتم هیج جوره الان نصیحت من به خانمها متاهل اینکه اصلا و ابدا شوهرتون تنها نزارید تو شهر دیگه هر چقدر براتون سخت بود برید همون شهری که شوهرتون هست باهاش زندگی کنید اشکال نداره سختی غربت بدتر از طعم تلخ خیانت نیست که اصلا اصلا نکنید اینکار رو نگین مرد باید خودش خوب باشه مگه تو شهر ما پیش خودمون نمیتونه خیانت کنه؟؟چرا میتونه ولی اینجوری تنها بمونه یه موقعیت براش فراهم بشه اینجوری دلبستگی و عاشقی کنه اگر در تنگنا باشه این فرصت ها پیش نمیاد یه از همه جا بی خبر مثل منم گرفتار نمیشه

درخواست دوستی رد میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

موافقم خیلی

دمت گرم که پا رو دلت گذاشتی و به هم نوعت خیانت نکردی

خدایا امشب خیلی دلم گرفته دلم واسه دلم خیلی میسوزه.....بخدا حق دل من این نیس کاش این کارو با من نمیکردی کااااااش.خداروشکر ک اون روزای کذایی گذشت دیگه هیچوقت نمیخوام بهش فکر کنم.امیدوارم بتونم

این آقابه شدت پولداربوده،واینم بدون توشهرخودش که هیچ توهرشهری هم بره به کارش ادامه میده

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2740

کلا مردا خوب نیستن تجربه ای که تو‌شناخت داشتم همیشه دنبال هوسشونن و‌خیانت همیشه سرو‌گوششون میجنبه تاپیکای اینجارو‌میخونی میفهمی حتی اگر بهترین زن دنیا هم براشون باشی بازم دنبال هوسهاشونن و درست بشو نیستن هیچ وقت 

بله با نظر شما کاملا موافقم

حتی خانمهای که ندت طولانی میروند خونه پدرشون به هر دلیلی بیماری زایمان و.......به نوعی خودشون یک مکان برای شوهرشون ایجاد میکنند و فکر شوهرشون به اون سمت میره 

یک دوست داشتم مادرش مریض بود دوستم هم بشدت به مادرش وابسته یک ماه رفت پیش مادرش وقتی برگشت متوجه شد شوهرش خیانت کرده مادرش از دنیا رفت و اون دختر داغون شد

مردی ک خودش سر براه بلشه و زندگی کن اون سر دنیا باشه هیچ کاری نمیکنه ....یکی هم بیس چاری تو خونس کنار زنشه ولی دوتا گوشی داره  

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706