2733
2739
عنوان

خانوما تایم عادت ماهانتون پا درد میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 28 پست
من آره هلاک میشم از درد بنظر خودم بخاطر کمبود کلسیمه من لبنیات کم مصرف میکنم و نوشابه زیاد😐

من برای شما خبلی دعا کردم مشگلت حل شد عزززیزم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

وای من از وقتی یادمه پا دزد میگیرم

الانم ک باردارم باز پام درده

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تیر کشیدنش اگه از پشت ران تا توک انگشته اون رگ سیاتیکه

افتاده درختی که به خود میبالید از داغ تبر به خاک غم مینالیدگفتم چه کسی به ریشه ات زد گفتا؛ آنکس که به زیر سایه ام‌ میخوابید.
2731
وای من از وقتی یادمه پا دزد میگیرم الانم ک باردارم باز پام درده

تازه من قبلنا اینجوری نبودم

یهو اینطوری شدم فکر‌کنم کلسیم ملسیمم کمه 

بقول دوستمون من زیاد لبنیات استفاده نمیکنم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
من برای شما خبلی دعا کردم مشگلت حل شد عزززیزم

سلام عزیزم دورت بگردم منم همیشه برای شما دعا میکنم نادعلی میخوندم به نیتتون 

آره عزیزم تا حدودی حل شده خداروشکر بیشتر بخاطر بچه هام برگشتم خونم و سعی می کنم بسازم دیگه شوهرمم اذیتاش نسبت به قبل کمتر شده 

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
2740
سلام عزیزم دورت بگردم منم همیشه برای شما دعا میکنم نادعلی میخوندم به نیتتون  آره عزیزم تا حدود ...

خداروشکر بخدا خیلی دعات کردم خیلی

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
خداروشکر بخدا خیلی دعات کردم خیلی

عزیزمممم خیلی خیلی ممنون از لطف شما واقعا دعای بقیه برای آدم گیراتره منکه کلا همه درآ به روم بسته بود انگار معجزه شد که خودش زنگ زد البته حرمتا کلا شکسته شد و همسرم دیگه خونه پدرم نمیاد ولی برای من مهم نیست اون مقصر بود و حقشه من رفت و آمد مو دارم چون پدر و مادرم واقعا برای منو بچه‌هام زحمت کشیدن شوهرم خودش هم خوب میدونه خودشو زده به نادونی

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
عزیزمممم خیلی خیلی ممنون از لطف شما واقعا دعای بقیه برای آدم گیراتره منکه کلا همه درآ به روم بسته بو ...

توروخدا توان برای من دعا کن معجزه بشه کاربارر شوهرن تو کرمانشا جوربشه کار خودمم تو افق کوروش کرمانشا حوربشه

برای همیشه بریم اونجا زندگی کنیم

توروخدا توان برای من دعا کن معجزه بشه کاربارر شوهرن تو کرمانشا جوربشه کار خودمم تو افق کوروش کرمانشا ...

انشالله عزیزم بخدا همیشه دعاتون میکنم هفته بعد میرم مشهد حتما دعاتون میکنم و اگه تایپیک زدم تگ تون میکنم