2733
2734
عنوان

اولین دیدار با فامیل شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها بعد از اونور اونا زن و مرد با هم دست میدن بعد اگه دست ندی میگن خودشو میگیره اینا دیگه چه برسه صم ...

صمیمی نشی پشتت حرف میزنن صمیمی بشیم بازم پشتت حرف میزنن بنظر من که جدی رفتار کن درکنارش البته گاهی بگو بخندم داشته باش 

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
خودمو به چه کاری مشغول کنم که گوشی هم نباشه؟

ببین یچیز خیلی مهم بیشتر بزار اونا حرف بزنن تو شنونده باش همه چیز زندگیتو تعریف نکن پشت‌کسیم حرف نزن جلوشون از خانوادتم به هیچ وجههههه بد نگو

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
اگه خودتون دو فامیل دست نمیدی و با این موضوع راحت نیستی انجام نده خودتو اولویت بزار  قبلشم به ش ...

دقیقا.

من تو هردوفامیل زن و مرد بهم دست میدن ولی منو همسرم اصلا دست نمیدیم.مخم هم نیست تو رومون و پشت سر چی میگن مهم اینه خدا میبینه.

اتفاقا چندبار هم خانومها سمت همسرم دست اوردن که دست بدن همسرم گفته من دست نمیدم و مردها سمت من و منم گفتم دست نمیدم.🥴

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

عزیزم استرس نگیر بابا جان.

بزرگش نکن پیش خودت.اونا دیگه فامیل خودت هم هستن.

عزیزم سنگین و باوقار اما خوشرو باش.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
صمیمی نشی پشتت حرف میزنن صمیمی بشیم بازم پشتت حرف میزنن بنظر من که جدی رفتار کن درکنارش البته گاهی ب ...

مرسی، فکر کنم این خودم بودنه بجز قسمت حرف زدن که خودمو مجبور نکنم حرف بزنم🤦‍♀️

نه زیاد صمیمی باشه نه مثل یخ  تا نظرت نپرسیدن نظر نده سر حرفو تو باز نکن ببین صرفا به سوالاتشون ...

من همینطور رفتارکردم عروس بعدیشون اومد بقدری خاکی و خبرچین و پرحرف و دو بهم زن بود.شدن همگی دوست اون و دشمن خونی من😂

خودمو به چه کاری مشغول کنم که گوشی هم نباشه؟

میوه که جلوت میذارن و لف بده تو خودن ترجیحا اگه امکانش هست پیش همسرت ببشین خودش نمیزاره حوصلت خیلی سر بره زیادم پر خوری نکن مثلا حتما یه مقدار غدا ته بشقابت بزار پیش مادر شوهرت باش اگه نشد پیش همسرت باشی اونجا که رفتی کار نکنی ها که از اول عادتشون بدی کار میکنی در حد این باش که بشقاب جلو خودتو جمع کنی نمیدونم ظرف بشوری این برنامه ها نباشه اصلا 

2706