2733
2734
عنوان

اولین دیدار با فامیل شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 104 پست

اهان یه چیز دیگه ما تو فمیل یکیو دارم خیلی هم مشکوکه هم ساس تو زیاد اینطوری نباش که چرا با دختر خالت خندیدی و چرا با دختر دایت حرف زدی  اون قبل اینکه تو بری روابطش اینطوری بوده الان بخواهی خیلی محدودش کنی مسخرت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خیلی خوبه من وخواهرم اینقدر رو شوخی بهم تیکه میندازیم که الان عادت کرده جواب فامیل شوهرشو میده ق ...

این قضیه واقعا تاثیر داره من از بچگی بابام آدم تیکه انداز حرفه ایی بوده و هست باعث شده ماها هم اینطور بشیم

اونروز رفتیم کافه یدونه از این تیکه ها انداختم خودم هی به خودم میگفتم چرا گفتی چرا گفتی😑

باز من بقدری دایورتشون میکردم و دهن ب دهن نمیشدم میسوختن...چون ته صحبتام با همسرم حرف حرف من بود

من قبلا جواب‌نمیدادم هی هردفعه بدتر میشد

دیگه اخرین بار جواب دادم یذره به خودشون بیان

چشمانت تابستان اهواز بود‌ و☀️دل من پیکان بی کولر🔥😂
دستات رو بچسبون بهم بگو خوشبختم حال شما چطوری نذار دستت رو بگیرن... اگر حدود شرعی رو رعایت نکنی بای ...

خدایا به امید تو شوهرمو از شر دخترخاله هاش به خودت میسپرم😂🤦‍♀️

اهان یه چیز دیگه ما تو فمیل یکیو دارم خیلی هم مشکوکه هم ساس تو زیاد اینطوری نباش که چرا با دختر خالت ...

کلا قبلا هم زیاد صمیمی نبوده باهاشون ولی آتو دستشون نمیدم

من قبلا جواب‌نمیدادم هی هردفعه بدتر میشد دیگه اخرین بار جواب دادم یذره به خودشون بیان

کلا با خانواده شوهر باید احترام بدون صمیمیت داشت.من دوازده ساله قطع ارتباطم و اونا با عروسشون هنوز از من سوژه خبرکشی و دوبهم زنی دارن

با ارزو موفقیت در سفرت و انگشت به دهن گذاشت فامیل همسرت  بعدش که امدی بگو چیشد خوشبخت باشی عزیز ...

مرسی عزیزدلم

توی راه هم تاپیک میزنم میگم برگشتم هم میگم چشم😂

خدایا به امید تو شوهرمو از شر دخترخاله هاش به خودت میسپرم😂🤦‍♀️

وای یه لحظه یاد عروس خالم افتدم یعنی اونم همینو میگه برگه ما با پسر خالم خیلی میخندیم و شوخی میکنیم از اولم همین بودیم نه همهمون تو یه محدوده سنینم خیلی باهم همه راحتیم 

کلا با خانواده شوهر باید احترام بدون صمیمیت داشت.من دوازده ساله قطع ارتباطم و اونا با عروسشون هنوز ا ...

اره اونا هرکاری بخوان میکنن‌ فقط کافیه عروس یکاری کنه سوژه دستشون بده

من راجع به اینکه چیکار میکنم میپرسن ازم کل اعتماد به نفسم خورد میشه حس بی مصرف بودن میکنم

خانواده عزیز من 😊

متشکرم از اینکه منو به جمع خانواده خودتون راه دادید،

اول باید بگم که حضور من در این خانواده نباید زندگی روتین شما رو تغییر بده،

کسانی که لباسهارو میشستند به کارشون ادامه بهند،

کسانی که غذا درست میکردند نباید کارشون رو ترک کنند،

کسی که خانه رو تمیز میکردهم به کارش ادامه بده،

من این موضوع رو درک میکنم و نمیخوام هیچکس زندگی روتین خودشو تغییر بده،

من اینجام تا بخورم ، شاد باشم و پسرتون رو کنترل کنم

سوالی دارید؟؟

خانواده عزیز من 😊 متشکرم از اینکه منو به جمع خانواده خودتون راه دادید، اول باید بگم که حضور من در ...

خدا نکشتت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706