2733
2734
عنوان

با دخترخالم چه برخوردی کنم

147 بازدید | 19 پست

من همیشه از همه چیم براش میگفتم هرکاری میکردم هر چی میخریدم یا از اتفاقای زندگیم ولی وقتی فهمیدم خودش همه چی زندگیشو قایم میکنه خیلی وقته مثل خودش شدم پریشب تلفنی حرف میزدیم گفت که کسی تو زندگیته اخه حس میکنم هست منم گفتم نیست این سوال خالمم چندبار پرسیده ازم بعد جالبه میخواد از همه چی همه سر در بیاره حرف بکشه ولی هیچی از خودش نگه منم خیلی وقته مثل خودشم به نظرتون دفعه بعد پرسید چی بگم بهش

مث خودش

زیاد نگو بهش

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگو اه بسه دیگه سرتو از تو باسن من بکش بیرون

مطمئنم خودشم کسی داره ولی نمیگه همون شب داشتم به اون یکی خالم میگفتم خالم گفت بهش میگفتی اتفاقا منم حس میکنم تو با کسی هستی

2740
مث خودش زیاد نگو بهش

نه بابا اصلا هیچی از خودم بهش نمیگم دقیقا تمام سوالایی هم که میکنه خالم یادش میده نمیدونم الان کسی تو زندگی من باشه چه تاثیر مثبت یا منفی واسه اونا داره

نه بابا اصلا هیچی از خودم بهش نمیگم دقیقا تمام سوالایی هم که میکنه خالم یادش میده نمیدونم الان کسی ت ...

بگو اگ قرار بود بدونی حتما میفهمیدی تا الان

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

انتظار بی خودی هست که صفر تا صد زندگیت توی دست همه بذاری انتظار داشته باشی  طرف مقابل هم دقیقا مثل تو باشه… 

من دقیقا مثل دختر خالتون هستم هیچکس از هیچی من خبر نداره حتی مادرم …. اما کسی رو هم سوال جواب نمیکنم

مثل خودشم دقیقا نمیدونم فقط یه بار دیگه ازم پرسیدن کسی تو زندگیته چی بگم دفعه پیشم تحمل کردم هیچی نگ ...

بگو اگه کسی تو زندگیم بود به اولین نفری که میگم خودتی خیالتو راحت میکنم😂

انتظار بی خودی هست که صفر تا صد زندگیت توی دست همه بذاری انتظار داشته باشی  طرف مقابل هم دقیقا ...

منم دقیقا همینجوریم ولی از سادگی خودم بودم بهش همه چیمو گفتم کلا همه چی زندگیم سکرته و به هیچکسی نمیگم

بیشتر از این حرصم میگیره که طرف میخواد سر از کار همه در بیاره در صورتی که خودش نمیزاره کسی از همه چیش باخبر شه

2706