2752
2734

واسه ی سریا بنظرم لازمه این کار خیلیا رو دیدم طرف پولدار بوده امپالشو داده بچه هاش سر پیری زا ب راه کردن طرفو این کار شایسته‌ایه آیا ؟

بحث خسیسی کلا جداس

شایدم اصن ی سریا نخوان بدن اموالشون رو ب بچه هاشون مگه زوره 🌚😂😂

...💜Fearless 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مال پدر و مادر تا وقتی زنده ‌ان در اختیار و خدمتشون باید باشه! اگر بنا به اختیار تصمیم گرفتن کمک ...

انشءلله که ۱۲۰ ساله بشی

ولی تو ارث دادن به بچت تجدید نظر کن

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
من نگفتم کل مالم میگم یک تیکه آدم بده بچش  ازش کم میشه!؟؟! شماهم با این دید بچه نیار مگه اسیر ...

کم نمیشه ، ولی ی سری عوامل دخیلن برای دادن یا ندادنش.

بنده قصد بچه دار شدن ندارم

اما ترجیح میدم اگر روزی صاحب فرزند باشم بچه‌ام مستقل باشه و دستش به زانوی خودش باشه تا چشمش به دست من.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

پدر من خونه ای که از مادرم به من و خواهرم و برادرم رسیده رو نمی فروشه  نصف خونه به نام ماست .  و ارزش زیادی داره . من لازم ندارم بخدا برادرم و خواهرم کرایه نشین هستن لازم دارن. .  پدرم با نامادریم از 19سال قبل تو اون خونه زندگی می کنن . و یه هزارتومانی هم بهمون نمی دن .. ما هم چون رعایت می کنیم و نمی خوایم ابرو مون بره .. هیچی نمی گیم . پدرم می تونه سه تا خونه کوچک با پول اون خونه بگیره اما خیلی بی رحمه وضعیت خواهر و برادرم خیلی سخته . کاش کمی دل رحم بود . این غم رو از قلب من در می اورد 😢

خدارو دوس دارم خیلی❤️ اما به سبک خودم 
خسیسی فرق داره 

نمیدونم والا

مادربزرگ مامانم توی جوونی شوهرشو از دست داد. با بدبختی 5تا بچه رو بزرگ کرد. یکی از داییای مامانم تنها دارایی مادرش که یه خونه بود به بهونه ارث ازش گرفت و تقسیم کرد. قول هم داد که خودش حواسش به مادرش باشه. ولی تا وقتی مادربزرگ مامانم زنده بود آواره بود بنده‌خدا. خیلی خیلی خیلی اذیت شد. همون دایی مامانم که این بلا رو سر مادرش آورد سالهاست سکته مغزی کرده افتاده روی تخت. نه حافظه‌ای داره نه تکلم درستی نه توان راه رفتن. من میگم داره تقاص پس میده.

خلاصه که یه عده از پدرمادرا حق دارن. 

به خدا مگه چی میشه  بیچاره بچه های بدبخت

بعضیا انگار عقده دارن کسی بما نداد ماهم ب بچمون نمیدیم 

اخه این چ طرز فکریه 

پدر مادرا نامردی کردن ندادن ما چرا باید تلافیشو سر پاره تنمون دربیاریم 

صحبتم با کسایی ک در حد خودشون دارن نیس با کساییه ک مثلا چندتا خونه دارنو کلی مال ولی هیچی ب بچشون نمیدن

نمیدونم والا مادربزرگ مامانم توی جوونی شوهرشو از دست داد. با بدبختی 5تا بچه رو بزرگ کرد. یکی از دای ...

کسی به خونه اونها چشم نداره 

وقتی یکی کلی باغ بلا استفاده و‌زمین داره چرا به بچه هاش نده!؟؟؟؟

انشءلله که ۱۲۰ ساله بشی ولی تو ارث دادن به بچت تجدید نظر کن

ممنونم

فعلا که بچه‌ای در کار نیست عزیزم

اما متاسفانه اطرافم کسایی که با پشتوانه پدر و مادر و چشم به دستشون بزرگ شدن آینده‌ی جالبی ندارن هیچکدوم.

همه وابسته هستن ، تلاش نمیکنن چون میدونن خزانه هنوز خالی نشده و حتی دیدم بچه های ۲۰/۱۵ ساله سر حد و حدود زمینشون درگیرن!!

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
2706