2737
2734
عنوان

از دست بچم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 64 پست
فکر راحتی نیستم یکمی مستقل شه خیالم راحت میشه 

اره خب خیال ادم راحت میشه اما خب بازم باید مراقبشون باشیم

الان‌بچه من ی لحظه ازش غافل میشم کل خونو رو بهم‌میریزه همش میگم خدایا نکنه بلایی سرخودش بیاره 

سرگاز میره دست ب قابلمه میزنه خلاصه ک مراقبت زیاد داره خدا بهممون کمک کنه

من خیلی اذیت شدم ولی الان راهشو پیدا کردم ۱۲ و نیم میخوابه فوقش یه بار بیدار میشه دوباره میخوابه تا ...

آره برا منم‌همینه

دیشب شوهرم ب چشم دید حرفم بهش ثابت شد ک اقا بچه زود بخوابه زودم بیدار میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۱ ماهشه دارم فک میکنم با بزرگ شدنش دیگه با نمک نمیشع

خدا نگه دارش باشه

ولی وقتی زبون باز کنه شیرین تر میشه ‌ب مدرسه ک بیفته بنظرم ی چند ساعت راحت مشی باز تا بره مدرسه هی باید حرصشو بخوری ک مشقتو بنویس درستو بخون🤣

2742
الان خوابشو اینا همه چی اوکیه؟اذیت نداره؟خودش میتونه بخوابه؟

وقتایی که مریض یا بد خواب میشه خودم پیشش میخوابم البته بهش نمیچسبم مثلا من روی مبل میخوابم اون روی زمین یا اگه تو اتاقش باشیم اون رو تختش میخوابه من ر‌و زمین. ولی هرگز اجازه نمیدم تو اتاق ما رو تخت ما بیاد‌. بالاخره بچه گاهی شب بیدار میشه و معلوم نیست علتش چیه چون تغییر و تحولات بدنشون زیاده ولی در کل شکر خدا عادت کرده به تنهایی خوابیدن از شب تا صبح

پسر منم دوسالشه خوابش خیلی سبک و نامنظمه یعنی تو دوسال من یه شب کامل نخوابیدم تا صبح چندبار بیدار می ...

مثلا خونه من سوت کور... ن صدایی ن شور و نشاطی😔

کاش منم نی نی داشتم با همه سختی های بچه داری 💔

2738
دیشب س ۱۰ خوابید س ۱و نیم شب بیدار شد س ۴ونیم صبحم‌خوابید  میدونی دگ رمفی برام نمیمونه ک‌بخوا ...

عزیزم ۴ صبح خوابید کی بلند شد من فکر میکنم شما زیادی به خودت سخت میگیری سه ساعت و نیم دیشبش خوابیدی اگه صبحم از ۴ تا ۷ خوابیده باشی کاملا کافیه اون بچه بیچاره هم درست میخوابه طفلی اینقد به خودتونو ایشون سخت نیگرید نباید دوران بچه داربو با دوران قبل بچه که ممکنه ده یازده ساعت در روز بخوابی عوض کنید نباید انتظار داشته باشی که بچه باشه ولی هیچی تغییر نکنه منم مدام یا دارم لباساشو میشورم روزی سه چهاردفعه یا دارم شیشه شیرشو میشورم یا باهاش بازی میکنم یا به کاراری ریز و درشت خونه میرسم مال من اصلا خوابش به دوساعتم نمیرسه یه ساعت یه ساعت و نیم یه بار بلند میشه و من باید از خواب نازم بزنم پاشم برم اشپزخونه شیشه بشورم بیام شیرخشک درس کنم و بهش بدم،ولی میدونم یه روزایی که میاد که دلم تنگ همینوقتاش میشه،همین الان یه نگاه به گال ی گوشیت بنداز ببین با عکسای روزای اولش چقد فرق کرده

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

اسی صبحها تا ساعت چند میذاری بخوابه؟ بعدازظهرا میخوابه؟ شبا بهش کاکائو و  شکلات و قند مصنوعی میدی؟ شبا تی وی یا موبایل میبینه؟ تو روز به اندازه کافی بازی حرکتی انجام میده؟ تو روز باهش همبازی میشی گاهی؟

همه اینا میتونه عامل بدخوابیش تو شب باشه

ولی بذار بیدار شه تو باهش بیدار نشو خودتو بزن بخواب هرجقدر گفت مامان مامان بغلش کن بوسش کن دوباره خودتو بزن بخواب بگو الان وقت خوابه یواش یواش بین شب بیدار بودنش از سرش میفته

عزیزم ۴ صبح خوابید کی بلند شد من فکر میکنم شما زیادی به خودت سخت میگیری سه ساعت و نیم دیشبش خوابیدی ...

منظورم از عوض مقایسه بود

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
عزیزم ۴ صبح خوابید کی بلند شد من فکر میکنم شما زیادی به خودت سخت میگیری سه ساعت و نیم دیشبش خوابیدی ...

خدا میدونه ک چقدر دوسش دارم 

نباشه میخوام دنیا نباشه جونم ب جونش وصله ولی واقعا خیلی کلافه میشم از شیطنتاش از طرفیم همسایه پایینمون هی زنگ میزنه ب شوهرم ک من س ۵صبح باید برم سرکار بچتون خیلی صدا میکنه منم دارم همش با بچم و شوهرم میجنگم سر ی آدم بی شخصیت ک هیچی حالیش نیس والا ماهم طبقه بالایمون چقدر سرصدا میکرد ی بار ب روش نیاوردیم این دگ خیلی نفهمه

اسی صبحها تا ساعت چند میذاری بخوابه؟ بعدازظهرا میخوابه؟ شبا بهش کاکائو و  شکلات و قند مصنوعی می ...

تو روز ک بازیو اینا داره

من کمتر باهاش همبازی میشم از خستگی و بی حوصلگی سرمو با چیزای دگ‌گرم میکنم

شکلات و اینا نمیدم یا بدم خیلی کمه

2706