2733
2771

خیلی دخالت میکنه،زنگ میزنه بابا اینا بزور میارتشون خونمون از تهران بعد یه ماهم بزور گیرشون میده بعد یجوریه رفتارش نمیگم بی حرمتیمیکنه اما خیلی راحته هرجور شوخی دلش بخواد میکنه البته نه بی احترامی کنه،یامیادپیشمن ازشون ایراد میگیره مثلا چرا بابات زگیل صورتشو تو این سن سوزانده زیبایی برا چشهمثلا شوخی به خودشم میگه،یامثلا چرا زیاد میرن خونه اقوام عیبه،چه میدونم ازاین حرفای مفت میگم به توچه اخه،کلا عاص شدم ازدست ایرادای بیخودش خودشم کلی ایراد داره،همیشه بهش میگم تو که کلی اخلاق خوب داری ای زبانت سرتو به باد داده امیدوارم لال بشی که به ارامش برسیم ازته دل ازخدا میخوام لال بشه چون طلاقی درکارنیس

نه نگو اینطوری میدونم سخته ولی تند برخورد نکن باهاش سعی کن با زبونه چربو نرم راضیش کنی ببریش پیش مشاور زندگیتو نپاشون ببین اگ میتونی درستش کن

بقولی میگن تعمیر کم هزینه تر از تعویضه..!

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نه نگو اینطوری میدونم سخته ولی تند برخورد نکن باهاش سعی کن با زبونه چربو نرم راضیش کنی ببریش پیش مشا ...

اخه چجوری هزار جوره باهاش میحرفم میگه چشم باشه،فقط دو دقیقس باور کن از کلمه ببحشید و بغل وبوس ونولزش ومحبت های دم به دقیقش برا بدست اوردن دلم بخاطر اشتباش عوقم میگیره،مشاورم نمیاد،من طلاق نمیگیرم بگیرمم ازدواج هرگط

شوهر منم ایراد گیره پدر شوهرم خیلی بدتره مامانم عصر ساعت ۸ با داداشم رفته بود بیرون پدر شوهرم یکم قبل اومد به مامانم میگه چرا بیرون بودی کجا بودی کجا رفتی

خیلی دوست داشتم منم..... زندگی خوبی داشته باشم ولی نشد از نوزادی روزگار باهام سازگار نشد از نوزادی کتک خوردم از بابام تا اینکه ۱۷ سالگی به زور شوهرم دادن و تا الان میسوزم و نیسازم شوهرم از پدرم بدتره برای درمان و تسکین واسه خودم یه همدم خیالی ساختم یه شوهر یه رفیق خوب باهاش حالم خوبه شاید به نظر شما دیوانگی باشه ولی اگه تنهایی اگه محبت ندیدن اگه زجر کشیدن اگه هر روز با گریه خوابیدن دیوونگی هست پس من دیوونه ترین آدم زمینم🌍😏
شوهر منم ایراد گیره پدر شوهرم خیلی بدتره مامانم عصر ساعت ۸ با داداشم رفته بود بیرون پدر شوهرم یکم قب ...

اخه بگو به شماها چه،فقط دنباله ایراده بعد همیشهخدام من نقصرم بنظرش

اخه چجوری هزار جوره باهاش میحرفم میگه چشم باشه،فقط دو دقیقس باور کن از کلمه ببحشید و بغل وبوس ونولزش ...

اخه ببین وقتی اومد عذر خواهی بوسو بغلو شرمندمو فلانشو یکم سرسنگین جواب بده یچن ساعت سنگین رفتار کن بقولی میگن بااقتدار رفتار کن(زیادم قهرو طولش نده چون ب ضررت تموم میشه) دیدی نهههه بازم ادامه میده قشنگ تهدید کن بگو منم با خونواده تو اینطوری رفتار میکنم ناراحت نشو(البته نکنا فقط برای تهدید، بگو منم شوخیای بی مزه میکنم ببینم ناراحت میشی یا نه)

اخه ببین وقتی اومد عذر خواهی بوسو بغلو شرمندمو فلانشو یکم سرسنگین جواب بده یچن ساعت سنگین رفتار کن ب ...

😔😔😔😔😔هی خواهر فکر نکنم هیچی جواب بده ببخشید عین سگ پشیمانم  از باهم بودنمون،

خدا کمکت کنه

نمیکنه ،روز اولیکه وارد نی نی سایت شدم دقیقا وقتی بود تازه باردارشده بودم و پریودیم عقب افتاده بود البته با یه کاربری دیگه که تعلیق شد،وقتی نوشته های بعصیارو از زندگیشون میخوندم باورم نمیشد واینکه باور نمیکردم روزی برسه منم بیام همچین چیزایی راجب زندگیم بگم،زندگیه دیگه بالا پایین داره،بعضی ها سر خیانت و اعتیاد و چه میدونم چیزای دیگه زجر میکشن منم سر چیزای الکی از زندگیم سیرشدم

😔😔😔😔😔هی خواهر فکر نکنم هیچی جواب بده ببخشید عین سگ پشیمانم  از باهم بودنمون،

نه فداتشم نماز شب بخون خیلی ارومت میکنه بعدشم مطمئنی ک طلاق بگیری گیر بدتر ازین نمیوفتی؟

زندگیتو سفت بچسب و فقط دنبال راه چاره باش و تلاش کن، طلاق اخرینننننن گزینس

نمیکنه ،روز اولیکه وارد نی نی سایت شدم دقیقا وقتی بود تازه باردارشده بودم و پریودیم عقب افتاده بود ا ...

آخ خدا خیرت بده ک حرف دلمو زدی

منم وقتی اوومدم نی نی سایت چندماه مونده بود به نامزدیم چیزایی که میخوندمو باور نمیکردم....

منم سر چیزای خیلیییی شطحی و الکی خسته شدم ک ب هرکی بگی مسخرش میاد حتی خود شوهرمم با اینکه ازارم میده با کاراش‌ اونم وقتی میفهمه مسخره میکنه 

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
آخ خدا خیرت بده ک حرف دلمو زدی منم وقتی اوومدم نی نی سایت چندماه مونده بود به نامزدیم چیزایی که میخ ...

اره منم همینطور الان پسرم مامانمو برده تو اتاق بزور باهاش بازی کنه روتخت بودن مامانم حواسش نبوده از پشت سر مامانم با ماشین فلزی زده تو دماع مامان،برگشته میگه مامانت یا خوابس برده یا چرا واساده این بزنه تو صورتش مثلا از دلسوزی،خب چی بهش بگم مثلا یه ادم چقدر باید نفهم باشه،کاش مستقل بودم کاش کارمند بودمو بچه نداشتم کاش از غصه خوردن پدر مادرم نمیترسیدم وگرنه میرفتم تنهاش میزاشتم تا دق کنه

اره منم همینطور الان پسرم مامانمو برده تو اتاق بزور باهاش بازی کنه روتخت بودن مامانم حواسش نبوده از ...

شما از اون دسته ادمایی ک خیلی حرفا روت تاثیر میزاره درست مثل من

ولی اگه قرار باشه اینجوری کنیم با خودمون پیر میشیم....ما زنا اینجوریم ک مثلن شوهره ی چیزی میگه ما تا مدتها بهش فکرمیکنیم و خودخوری میکنیم درصورتی ک اون دیگ یادش رفته ها

بشین با شوهرت حرف بزن بش بگو ازارم میده این خاله زنک بازیات

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
2706