2737
2734
عنوان

امروز یه عروس دیدم دلم سوخت واسش😔

346 بازدید | 10 پست

امروز رفته بودیم خونه یکی از اقوام..محله پایینی زندگی میکنن..

حالا رفتیم آرایشگاه اونجا.. یه آرایشگاه خیلی خیلی کوچیک..که دوتا صندلی و یه میز بیشتر توش جا نمیشد

آرایشگر هم مشخص بود چیزی بلد نیست

یه عروس دیدم..کارش انگار تموم شده بود...آرایشش خیلی خیلی بد بود..نامرتب..کرم پودر ماسیده ..جوشاش کامل کاور نشده بود..یه لباس عروسم پوشیده بود چند سایز بزرگ تر از خودش..لباس عروسش استین دار بود ولی بازم از زیر لباس عروس یقه اسکی سفید پوشیده بود میگفت زیادی بازه نمیزارن 

خیلی مظلوم بود دلم براش سوخت

آرایش بد آرایشگاه بد لباس عروس سایز بزرگ رنگ موی نارنجی و بد..مگه آدم چند بار عروس میشه

از قیافشم مشخص بود راضی و خوشحال نبود انگار زوری بود..خیلی دلم سوخت براش 

اینقدر این مدلی دیدم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مال کجاس مردم بیچاره پول ندارن به آرزو هاشون برسن

کاش فقط مشکل پول بود..... معلوم نیست اونی که باهاش قراره ازدواج کنه چه هیولایی 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

من رفتم آرایشگاه واسه عروسی دختر خالم یه عروس اونجا بود کارش تموم شده بود میکاپ کاره داشت ازش عکس میگرفت داماد اومده بود دم در به عروس میگفت اگر نمیای خودم برم😐

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
2738
الهی . دلم کباب شد خدا باعث  این فقر و این وضعیت لعنت کنه

همیشه مشکل فقر نیست 

بعضیا خسیس و بی فرهنگن 

دلشون نمیاد واسه یه تازه عروس یه ذره هزینه کنن

دل عروسو‌ اول زندگی میشکنن 

ایشالا نتیجه شو ببینن

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید