2737
2734

ارایش ملیح بدون هیچچچ گونه ژلی .ابرو نازک  موهاش و ابرو هاش و رنگ کرده بود قهوهای پوست  سفید و صاف بینی کوجیک  لب نازک چقدررر به نظرم نسبت به  اینهمه قیافه های ژل زده واقعا عجیب  زیبا بود  هیج کدوم از ملاکای الان زیبایی خانوما تو ایران و نداشت اما وافعااا زیبا بود حدودا سی ساله بود یه جیزی شبیه خانومای روس بود  منکه خیلی خوشم اومد دیدمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای منم بعضی وقتا تو مترو یه خانمای خیلی قشنگی میبینم هعی زل میزنم بهشون 🤦🤦

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740

واقعا چهره نچرال زیباتره تا اینهمه عمل و دستکاری کردن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

کاش منم زیبایی اونو داشتم بخدا اگ ب خودم دست میزدم ولی خیلیییی مقاومت میخاد الانکه دیگه زن اوستا غلام سر کوچمونم رفته ژل زده و ابرو کاشته نچرال بمونی